Pc Hafıza kartını görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Xp işletim sistemi, Nokia MMC kart taktım görmüyor. Nasıl yapılıyordu unuttum. Böyle ufak birşey için konu açmak da istemezdim fakat Google'da aradıklarımdan pek bişey bulamadım. Acil yardım ederseniz iyi olur teşekkür ederim.

Format attım, çözüldü. lool

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar yardım edecek yok mu güncelleme yaptım Floppy ayarlarını kurcaladım anakart cdsini taktım bulamadım. Kart okuyu bölümünü okuması lazım pc'nin. Kartın içindekilere ihtiyacım var..

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Peki diğer hafıza kartlarını okuyor mu ? Okuyosa bu şifreli olabilir.

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
kart okuyucun sorunlu olabilir. ya da anakarta entegre edilmiş cd kartları okuyan parça uyumsuzluk ya da problemli olabilir.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kart okuyucuya kart takınca ışık yanıyor ama pc görmüyor.KArtı çok yavaş milim milim sokuyorum tam oturacağı sırada hafif geri hafif ileri derken bir şekilde görüyor karrtı.Belki ilgisi yoktur ama yine de yazayım dedim belli olmaz.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Kart şifreli değil, her zaman kullandığım. W7'den XP'ye geçmiştim. Yeni sistem yani. Zaten sorun sistemde değil yeniden W7'e geçince düzelir...

h2oxygen1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kart okuyucunun ışığının yanması farklı bir üniteden kaynaklanıyor SD kartın girdiği yerdeki pinler eğilmiş olabilir yada aşırı tozdan okumayabilir bir temizlemeyi dene.. alkol kullanabilirsin ( kolanya v.b.)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
sağol cevabın için.. W7'ye geri döndüm ve otomatik olarak okumaya başladı

ayhanaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bu problemi yaşadım PC Kartı okumuyor şimdi size bir çözüm önereceğim ki ben en sonundaböyle çözdüm ÇÖZÜM BUDUR .
ŞU ADRESTEN http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/...DownloadIndex&lang=en&softwareitem=ob-47670-1&=
exe dosyasını indirin kurduktan sonra sistem hemen kartı tanımasına rağmen sizden büyük ihtimal eksik bir DILL. Dosyası isteyecek oda bu linkten tedarik edilir
http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/T/tifmicon.dll/-/download.html onuda c/Windows/tifmicon dosyasına atın bilgisayarı baştan başlatın bu kadarYAAAAAA....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hafıza kartımı ne telefon ne pc tanımıyor ve aşırı ısınıyor takınca içindeki dosyaları nasıl kurtarabilirim,lütfen yardım eder misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafıza kartında başka hafıza kartı tak eyer görmiyorsa bildisayara yeni format at olacak eyer olmasa
kasayı sök içindeki pili çıkar temizle tekrar koy yerine eminim olacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende hafıza kartı var ama pcyi qrmüyo. hafıza kartı kataccak giriş vbar pcde ama ısıqı yanmıyo neden olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benm hafıza kartımda şifre var nasıl kaldırabilirim yardım edin!!!!!!!içindekileri kurtarmam gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeşler, benim sd kartımı ne telefon ne de pc ikisi de okumuyo. kart okuyucunun ışığı yanıyo ama orda kartın takılı olduğuna dair hiç bi belirti yok. telefoncuya götürdüm yeni bi kart al dedi ama içindekileri kurtarmamın bi yolu yok mudur ? telefona taktığımda sd kart boş veya desteklenmeyen dosya türü diyo. ama sd kart boş felan değil. desteklenmeyen dosya türünü nasıl destekleyebilirim ? biçimlendir diyorum biçimlendirmiyo. biçimlendirse recovery yapıcam ama biçimlendirmiyo. hayalet bi sd kartı kullanıyo gibiyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar bu sorun önceden bende de vardı hafıza kartını usb yoluyla bilgisayara takıyordum fakat bilgisayar görmüyordu bu sorunu rastgele uğraşırken çözdüm :)
Öncelikle Bilgisayar a sağ tıklıyoruz ve yönet diyoruz ardından solda disk yönetimi var ona tıklıyoruz ve orada bilgisayarda takılı olan hafıza kartını gösteriyor sağ tıklıyoruz ve sürücü harfi ve yolu değiştir diyoruz sonra sonra çıkan pencerede değiştire basıyoruz ve ordaki harflerden daha önce hiç kullanmadığımız bir harfi seçiyoruz sonra tamama basıp çıkıyorouz işte bu kadar

eğer bu sorunu çözemediyseniz bnmle faceden iletişime geçin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa arkadsaşlar ben şimdi bilgisayar sağ tık yönet disk yöntemi diyrum Hafıza kartım gözükmğyor ama takılı nasıl düzeletecem ? Lütfen yardım edin:angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover:sağol kardaşım oldu bu iş.allah seninde işini rast getirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır okumuyor takıyorum aygıt okuyucusunda unlem ısaretı cıkıyor guncellestır dıyorum bulunamadı dıyor pc de eksık yazılım mı var acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede aynı sorun var bilgisiyarımı alalı 6 ay oldu hafıza kartı yeri var takıyorum yeşil ışık yanıyor sürekli ama bilgisayarda gözükmüyor bunun sorunu ne olabilir windows 8 64 bit kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende gözüküyo ama yine acılmıyo biçimlendiririlmemiş diyoo :(