Kasımpaşa 0-7 Trabzonspor - Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
news_manset_resim_bz_Sevinc_TS003.jpg

Trabzon Paşa'yı 7'di bitirdi

Bu sezon yenilenmiş stadıyla ilk maçında Trabzonspor'u ağırlayan Kasımpaşa rakibi önünde darmadağın oldu. Ligin dibine demir atan Yılmaz Vural'ın öğrencileri Trabzon karşısında adeta yokları oynarken, karşılaşmayı 7-0 Trabzonspor kazandı.

Bu sezon ilk kez kendi stadında bir maça çıkan Kasımpaşa önünde Karadeniz temsilcisi şov yaptı. Trabzonspor, Kasımpaşa savunmasının yaptığı hataları iyi değerlendirirken, galibiyete de çok kolay gitti.

Trabzonspor'a 3 puanı getiren golleri; 2. dakikada Alanzinho, 35 ve 46. dakikalarda Burak Yılmaz, 44. ve 79 dakikalarda Umut Bulut ve 66 ve 83. dakikalarda da Jaja kaydetti.

Bu galibiyetin ardından Trabzonspor puanını 17'e çıkarırken, Kasımpaşa 2 puanda kaldı.

JAJA SİFTAH YAPTI

Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Jaja Kasımpaşa karşısında attığı gollerle bordo-mavili forma altında siftah yapmış oldu.

KASIMPAŞA 0-7 TRABZONSPOR

STAT:
Recep Tayyip Erdoğan

HAKEMLER: Suat Arslanboğa, İsmail Şencan, Serkan Akal, Murat Türker

KASIMPAŞA: Murat, Ergün, Barış, Merthan, Keller, Yekta, Azar, Korhan, Gökhan Güleç, Şahin, Ersen(Dk. 27 Bebbe)

TEKNİK DİREKTÖR: Yılmaz Vural

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Mustafa, Egemen, Cale, Ceyhun, Selçuk, Colman, Alanzinho, Burak, Umut

TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

GOLLER: Dk. 1 Alanzinho, Dk. 33, 46 Burak, Dk. 44, 80 Umut, Dk. 66, 83 Jaja

SARI KART: Serkan, Cale, Merthan, Korhan, Bebbe

KIRMIZI KART: Keller

Lig TV

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Kasımpasa'ya cok yuklenıyorlar...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yılmaz Hoca yolcu.

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
jajanın son golündeki vuruşu güzeldi..kasımpaşada olan sorunlar gün yüzüne çıkar yarına kadar.Takım içinde bir sorun var belli ki..

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
yuh :D
Yılmaz Vural , Murat Erdoğanı yolladığına baya bi pişman olmuştur heralde.
Adam tkımı dağıttı , yerine düzgün adam almadı . Bu sonuçlar normal

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Yılmaz Vural'ın her zaman yaşadığı şey limitler belli,şimdi zor durumda olan başka bi takımı ayağa kaldırma zamanı,ondan sonrada başka bi takımı bu böyle hep.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
özet görüntüleri bi adult siteye yükleseler olur :D

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ee ne diyoruz bize heryer Trabzon başka açıklamaya gerek yok.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Anadolu kulüplerinin kaderi bu 1 Sezon iyi oluyorlar sonra Futbolcuları Satıyorlar Ondan sonra Kümeye Örnek Sivas Şimdide Kasımpaşa.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Vural'dan 7-0'ın yorumu!

yilmaz-vural-095.jpg

Kendi sahasında Tarbzonspor'a 7-0 gibi çok farklı bir skorla yenilen Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, karşılaşmanın ardından maçın hakemini eleştirirken; taraftarlarına ve yönetimine teşekkür etti.

Yayıncı kuruluş Lig Tv'ye konuşan Vural, "Dakika 1 gol oldu. Trabzonspor'un girdiği 4 pozisyon var ve 3'ü gol oldu. Öyle zamanlarda gol yiyorsunuz ve toparlanamıyorsunuz. Takım uzun zamandır içeride maç kazanamadığı için böyle bir sonuç oldu. Futbolda bu var. Onlar benim çocuklarım. Futbolda böyle ne yazıkki skorlarda var. Başkanımız geldi soyunma odasına. Türkiye'de alışılmış bir durum değildir. Genelde bu tarz sonuçlarından ardından yönetim kurulu istifa ister ve oyunculara ceza yağdırılır. Bizim başkanımız geldi ve takımın arkasında olduğunu söyleyerek, bizlere moral verdi. Maçın hakemine de gelecek olursak, bizim oyuncularımız maçta skor olarak dağılmış ve Suat Arslanboğa'da verdiği kararlarla ortamı gerdi. Ben maçta önce oyuncularıma onu anlatırken, biraz yanılmışım sanırım. Üçüncü golde 5 metre ofsayt var. Lig Tv'de şu an Erman Toroğlu yok ama sayın hocamız Markus Merk var. O pozisyonu yorumlayacaktır. Trabzonspor'un bunlara ihtiyacı mı var? Aramızda konuşucaz ve toparlanacağız. Taraftalarıma ve yönetime çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde bu destek takımımıza daha pozistif yansıyacaktır. Trabzonspor'u kutluyuorum. Maçtan önce de dedim, Trabzonspor bu ligin en pozistif futbol oynayan takımı" diyerek sözlerini noktaladı.

Sporx

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Ben hayatımda halı saha maçlarında bile bu kadar kötü defans görmedim. Orta sahada elleri bellerinde Trabzonlu 3 futbolcu kaleciyle karşı karşıya, adamlar düşünüyor golü hangimiz atalım diye, ayıp yaa.

murtix61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kasımpaşayı 7'k bitirdik ya :) 10 olurdu bizimkiler bıraktı

soner23

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Kasımpaşa' da kaç kişi dayak yer acaba Vural hocadan

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
aslanlarım benim be. trabzon yıkıldı valla. defalarca gol sesi duydum sokaklarda

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Yılmaz Vural dan bizim halı saha maçları için bile taktik almam :D