Arkadaşlık Siteleri

Bu konuyu okuyanlar

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben bişey anlamdım bu durumdan. Arkadaşlık siteleri yerine bana takılın demenin daha farklı yolları da olmalı :*

se7en

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ulvi_kcky dedi ki:
Ben bişey anlamdım bu durumdan. Arkadaşlık siteleri yerine bana takılın demenin daha farklı yolları da olmalı :*

bencede :D

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
şimdi yukardaki site kötü müdür

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ulvi_kcky dedi ki:
doru sölüyo arkadaşımız

Reaksiyon puanı
0
Acaba arkadaslık sıtelerınden sevgılı bulanlar buldukları arkadaslara guvenebılıyorlarmı?bıde kalkıp evlenen varmıdır acaba.bencede cok gereksiz ve toplum adına bombos bısey.yazık oralara takılıp vakıt öldüren genclere.

sergenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zeynep evinden kaçıp da evlenen çok :)

sevgilimi bende öyle arkadaşlık sitelerinden buldum.Şuan buluşuyoruz buraya geldiler.Sevgiliyiz.Bence güvenilmeli ama herkese değil.

PunisherTmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama herkese değil.Hiçbir arkadaşlık siesine üye değilim olmamada hepside amacından sapmış siteler.

ali grs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazen tencere yuvarlanır kapağını bulur bazıları için olmazlar farklı olabilir

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
zeynep alioğulları dedi ki:
Acaba arkadaslık sıtelerınden sevgılı bulanlar buldukları arkadaslara guvenebılıyorlarmı?bıde kalkıp evlenen varmıdır acaba.bencede cok gereksiz ve toplum adına bombos bısey.yazık oralara takılıp vakıt öldüren genclere.
benm bi arkadaşım bi yerde chat yaptığı birisiyle buluşmuştu.çocuk önce tek çıkmış karşısına sonra bi sürü serseri arkadaşı gelmiş kızı ewe götürüp ..... ( gerisini yazmayım uçuştururlar mazallah)
gene aynı arkadaşımı msnde biri eklemiş bunlar konuştular çıkmaya başladılar kız çocuğu annesiyle tanıştırdı bi haftada biz ciddiyiz ayaklarına girdi sonrada çocuk kıza bişe yapıp yapıp bıraktı....

Not: arkadaşlık sitesi yerine sdn ye takılsınlar hem burda da güzel dostluklar kurabilirler.yok yok amannnnn eğer bişeler bulaştıracaklarsa gelmesnler.... waz caydım

B.I.G

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook.com, evet facebook, oda bir nevi arkaşlık sitesi ki kurulma amacıda kuran kişinin daha fazla kız arkadaş edinmek amacıyla oluşturulmuş site. Buna burjuva sınıfında "sosyal paylaşım ağı" deniliyor :)
Aslında facebooku çok severdim, ama bana ilkokul arkadaşlarımı bulma şansı tanıdığı için değil, mükemmel bir sistem yazdıkları için vede Yonja yı saf dışı bıraktığı için :) Ama artık arkadaşlarımın bütün günlerini o sitede geçirdiğini gördükten sonra nefret etmeye başladım.

alichalee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arkadaşlık siteleri gerçekten ahlaka aykırı sitelerdir. Belki kullanacağım söz biraz ağır olacak ama haklıyımda. Arkadaşlık sitelerine üye oluyorsun sonra sanki araba pazarına çıkar gibi kızlara bakıyorsunuz ve hoşunuza gidenlere mesaj çekiyorsunuz. Cevap geliyorsa tamamdır kişi emeline ulaşıyor (= Aynı şey kızlar içinde geçerli.
Daha fazla yazmak istemiyorum çünkü ağır ithamlarda bulunacağım (=
Saygılar...

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bu arkadaşlık siteleri gerçekten ahlaka aykırı sitelerdir. Belki kullanacağım söz biraz ağır olacak ama haklıyımda. Arkadaşlık sitelerine üye oluyorsun sonra sanki araba pazarına çıkar gibi kızlara bakıyorsunuz ve hoşunuza gidenlere mesaj çekiyorsunuz. Cevap geliyorsa tamamdır kişi emeline ulaşıyor (= Aynı şey kızlar içinde geçerli.
Daha fazla yazmak istemiyorum çünkü ağır ithamlarda bulunacağım (=
Saygılar...
İyi herkesi bi beyni var be arkadaş mesela adam üye olacak ama üyelikte para istiyorlar eee o zaman adam üyelikten vazgecebiliri ama istemiyor ilaki o parayı vertecek haha:)