Pc iphone u tanımıyor..?

Bu konuyu okuyanlar

hayalet114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar

3gs 3.1.3 jailbreakli iphone a sahibim yaklaşık bir haftadır pc iphone mu görmüyor..

hiç bir şekilde tanımıyor.. adaptörden şarj oluyor ama pc tanımıyor pcye format attm fayda etmedi..

son çare olarak tüm içerik ve ayarları sil yaptım şimdi de iphone açılmıyor elma logosunda takılıyor elmanın üzerinde dönen şey çıkıyor bi süre snra telefon tekrar kapanp açılıyor ve yine aynı şekil dün geceden beri öyle.. pc tanımadığı için restore de edemiyorum

kablo bozuk desek adaptörden de şarj olmazdı ya da soket bozuk olsa yine aynı şekil adaptörden şarj olmazdı..

ki bisürü kablo denedim fayda etmedi başka pclerde denedim yine olmadı..

bozulmadan önce en son cydiadan sözde java programını indirmiştim bir de spirit2pwn yi indirmiştim ogun bugundur pc iphone tanımıyor lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim :(:(

şimdiden teşekkürler..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
itunes güncel verisyonu indir ve kur
kablo takılı iken pc restart yap pc ilk acılısda şarj ediyor görünüyormu ve işletim sistemi açılınca şarjı kesiyormu
eger oyle ise itunes eski sürümü kaldırıp yenıden itunes 10 u kur

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
itunes i aç ama telefon bağlı olmasın daha sonra home tuşuna basılı tuturak 5 sn sonra kabloyu tele bağla tabi bu arada parmağını home tuşundan çekme restore ekranı gelecek oradan restore yi tıkla düzelir :)

hayalet114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itunes güncel verisyonu indir ve kur
kablo takılı iken pc restart yap pc ilk acılısda şarj ediyor görünüyormu ve işletim sistemi açılınca şarjı kesiyormu
eger oyle ise itunes eski sürümü kaldırıp yenıden itunes 10 u kur

itunes 10.1 yüklü ztn..

pc hiç bir şekilde tanımıyor iphone u..sanki hiç bağlamamışım gibi tepki vermiyor..

işletim sistemim windows 7

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

itunes i aç ama telefon bağlı olmasın daha sonra home tuşuna basılı tuturak 5 sn sonra kabloyu tele bağla tabi bu arada parmağını home tuşundan çekme restore ekranı gelecek oradan restore yi tıkla düzelir :)

tlfn recovery moda geçmiyor dostum geçse de tanımıyor daha önce recovery moda aldım ama yine tanımadı.. dfu moda alınıyor ama o şekil de tanımıyor..

edit: recovery moda düşürdüm ama yine de dedğim gibi tanımıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende şarj ediyor fakat internete bağlayamıyo nası halletcem

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç uğraşma benimde aynı oldu şarz alıyor ama pc tanımıyor aygıtınız yüklenemedi diyor du servise gönderdim pinler kalkmış buda pc ye bağlamanı engelliyor cihazın garantiliyse gönder yapsınlar yada değişsinler .)

EliteArmy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de bilgisayarım tabletimi görmüyordu,hatta bilgisayarımda iTunes açılmıyordu.15-20 dakika sonra iTunes açıldı siyah ekran açıldı ve silindiğini fark ettim.Tekrar yüklemeye çalıştım 1-2 kere tıkladım yükleme paneli açılmadı,sizce neden bence bilgisayardan kaynaklı

Son mesajlar