Hasan: Adaya Gidemem

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Hasan Şaş'ın, Blackburn'le görüştüğü iddia edildi. Hasan ise bu transferin mümkün olmadığını söyledi.

İNGİLTERE’nin önde gelen spor haber sitelerinden "Fansfc", Galatasaray’ın en önemli orta saha oyuncularından Hasan Şaş’ın, İngiltere’nin Blackburn Rovers takımıyla transfer görüşmeleri yürüttüğünü yazdı. Hasan ise bu transferin mümkün olmadığını söyledi. Uzun süredir Galatasaray takımında forma giyen Hasan’ın, kontratı yenilemeyerek takımıyla bağlarını koparma noktasına geldiğini yazan www.fansfc.com, birçok Avrupa ülkesiyle görüşen futbolcunun, Edwood Park takımı Blackburn’e gelme ihtimali olduğunu ifade etti.2002 Dünya Kupası’nda Türk Milli Takımı’nda forma giydiği de belirtilen Hasan’ı, Blackburn takımına Tugay Kerimoğlu’nun tavsiye ettiği iddia edildi.

Hasan ise kendisi hakkındaki bu transfer iddiasının doğru olmadığını belirtirken, "Zaten benim İngiltere’de forma giyebilmem için gereken çalışma izni için milli takımın maçlarının % 75’inde forma giymem gerekir. Ancak ben bir süredir Milli Takım’da oynamıyorum" dedi.

Kaynak : Hürriyet

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hasan giderse her maçta kırımız kart görür kendide biliyor ordadki hakemlerin baskı altında olmadığını ayrıca yatarak türkiyede para kazanıyor ya..