Office 2010 Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
MS sitesinde Office 2010 ;
Ev ve Öğrenci sürümü 109$ ~ 154TL:eek:hmy: ; Professional ise 500$ ~ 889TL:huh: fiyat verilmiş
bu fiyatlarla alınmalı mı?

Mod. Not: Tamamı kalın yazmıyoruz.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bana Access de lazım, onu içeren sürüm de 889 TL. Gel de sövme bu ş.r.f.sizlere.

Mod. not: Alenen hakaret etmeyelim lütfen.

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
MS sitesinde Office 2010 ;
Ev ve Öğrenci sürümü 109$ ~ 154TL:eek:hmy: ; Professional ise 500$ ~ 889TL:huh: fiyat verilmiş
bu fiyatlarla alınmalı mı?

Mod. Not: Tamamı kalın yazmıyoruz.

İnternette bedavaya dağıtılıyor:D:D
Neden para ödemeyi düşünüyorsun?
Trial sürümü indir vede cracklayıp keyfine bak...

soner23

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Resmen korsana teşvik ediyor bu fiyatlar

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Bu fiyatlarla korsan kullanmak elden bile deil :D

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Açık kaynak destekçileri olarak korsana da karşıyız.

Korsan Ücretsiz İhbar Hattı
0 - 800 - 211 81 86

(Tüm aramalar gizli tutulacaktır.)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
OpenOffice işimi fazlasıyla görüyor :) Bence hiç gerek yok açıkçası :)

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Acaba alternetifi var mı?
Microsoft Office 2010 ile yapılabilecek herşeyi yapabiliyormuyuz ooo3 ile...?
Ayrıca evde korsan kullanmak suç mu?(Paramız yokta o yüzden:D:D)

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ülkenin maddi durumu bu şekildeyken,bizden her programa para dökmemeizi beklemeyin.

Windows Satın al;
Nero Satın al;
Office satın al;
Photosop satın al;
kaspersky satın al;
mp3 satın al;

Eeee hacı hani eve ekmek :D:D:D

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Hepsinin alternatifi ve açık kaynak olanı var :)

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
paranız yoksa alamıyorsanız ya kullanmayacaksınız,yada open versiyonlara yöneleceksiniz...
yoksa bu mantık adamı arabadan indirip öldürüp arabasını alıp gitmeye doğru gidecek mi mantık...
resmen hırsızlık,kılıfıda hazır...

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ya o değil de msdn'de neden hala türkçe sürüm yok. sadece türkçe dil paketleri var :S

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Office home student lisaslı kullanıcıyım. Aldığım zaman 3 kullanıcılı dediler aldım ve 3 bilgisayarda kullanıyorum.

Şu an ise Office 2010 Pro deneme sürümünü indirdim. Süre belirtilmemiş. Kullanabildiğim kadar kullanacağım.
Microsoft office sitesinden msn şifreni girerek ürün anahtarı veriyorlar.
Bence şimdilik alma . İndir ve kullan hiçbir noksanlığını göremedim. Gayet güzel ve problemsiz çalışıyor.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
OpenOffice yetiyor

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Artık LibreOffice var, OpenOffice.org sizlere ömür.... :D

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174

OpenOffice.org çatallanması ama yakında farklılaşacak. Oracle'ın OpenOffice.org'un
kodlarını kapatma ihtimaline karşılık yeni bir özgür vakıf kuruldu. Document Foundation.
Ve ilk icraat olarak da LibreOffice duyuruldu.
Aşağıda bununla ilgili bir konu paylaşmıştım, detaylarını oradan öğrenebilirsiniz.

http://forum.shiftdelete.net/ofis-yazilimlari/173612-libreoffice-turkcesi-ozgurofis.html

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Evet dün akşam merak edip araştırdım. Umarım yazılımı daha da kullanışlı hale getirirler :)

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Microsoft Office 2010 Fiyatları gayet makul seviyelerde,açık kaynak kodlu olanlara göre daha kararlı çalışırlar ve güvenilirdirler,o yüzdende fiyat konusunu abartmak yanlış isteyen alır istemiyen almaz.

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
açık kaynak cihaz uyumlulukları ve windowsta çalışan mesleki programları daha doğrusu exe programları çalıştırmanın mantıklı ve dolaylı olmayan bir yolunu bulmadığı sürece keyif bilgisayarları için seçenek olmaktan öteye geçemeyecektir. müzik dinleyen, film izleyen, face'e giren, bilgisayarı ömrünün israf miktarını artırmak için kullanan - yani kullanamayan, kullanmayı bilemeyen- kullanıcılar da daha çok kolaylığı seçtiğinden her zaman windows, aynı zamanda bu güruh eline almadığı bir şey için para vermeyi saçma bulduğundan para vermeyeceği için de korsan kullanım azalmayacaktır. windows korsan kullanıcılardan hiçbir zaman rahatsız olmadı. sadece acaba kaç enayi daha avlarım da parasını alırımdan başka bir şeye hizmet edecek hiçbir karara imza atmadı. biliyorlar ki her korsan kullanıcı bir windows kullanıcısıdır ve kendisine mecburdur. ve adobe programları, corel, office gibi bilgisiyarı mesleklerinde kullananların özel ihtiyaçlarını karşılayacak açık kaynak çözüm sunulmadığı sürece açık kaynakçılar kusura bakmasın ama avuç yalarlar.
bence bunun çözüm yollarından biri büyük firmaların birer araştırma departmanlarının olması, bir tane elemanı kullandığı bilgisayarlara açık kaynak alternatif programlar yüklemek ve onların sorunlarını paylaşmak ve çözmek üzere teksif etmesi bu sayede binlerce açık kaynak düşünen iş, emek ve düşünce gücünün bu sektörü harekete geçirmesidir. yoksa korsan herkesin kullandığı ve herkesin karşı olduğu garip bir vaka olmaktan öteye geçemez.

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kendi adıma belki fiyat düşerse alırım ama şimdi değil alırsam da pro diğeri işime yaramaz
şimdilik 2007 ile devam

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Microsoft Office 2010 Fiyatları gayet makul seviyelerde,açık kaynak kodlu olanlara göre daha kararlı çalışırlar ve güvenilirdirler,o yüzdende fiyat konusunu abartmak yanlış isteyen alır istemiyen almaz.
Makul mu? Kafa güzel herhalde.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Microsoft Office'den daha pahalı bir Ofis çözümü var mı?

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu fiyatlar ülkemiz için çok pahalı. Ben şahsen açık kaynaklı(gerçi Oracle aldıktan sonra durumun ne olacağı belli değil:) ) OpenOffice kullanıyorum. Microsoft Office'den hiçbir eksiği yok. Üstelik MS Office formatınada uyumlu. Oracle "açık saçık anlamam. Kapatıyorum kardeşim" derse LibreOffice'e geçerim.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Forever LibreOffice :D

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
fiyatlar acayip pahalı... windows sürümleri gibi yapmıyorlar bunları... adam zaten windows 7 için 200$ veriyor birde ofis için 500$ ver burası amerikamı arkadaşım... bu kadar gelir düzeyi yok burada... millet mecburen korsan takılıyor... fiyatları adam gibi yapsalar kimse korsan takılmaz...

bu arada windows 7 için 200$ dedim... laptop fiyatı üzerine zaten çakıyorlar OS fiyatını ondan diyorum ok...