Ses Sistemi Bağlama Sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar sorunum su;
Notebook'umu hem 2+1 hoparlörleri hem de muzik seti bağlayarak kullanmak istiordum.. bir jak'ıma 2+1 hoparlörlerimi diğer jak'ıma da muzik setinden çektiğim MD kablosunu taktım..ancak gelgelelim aynı anda çalışmıorlar, birbirlerinden bagımsız olarak calısıorlar.. yani device olarak 1. jak'ı sectiğimde ses 2+1 hoparlorlerımden 2. jak'ı sectıgımde ses muzık setinden gelior.. ikisini birden de etkinleştiremiorum.. ıkısınden de ses gelmesını istiorum ben.. bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevınırım:yes:..tesekkurler..

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Ses kartını ve sisteminizi yazmamışsınız.
Performans ve kalite açısından konunun en güzel çözümü 2. ses kartıdır.

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
işletim sistemi win 7 professional, ses kartı modeli yazmıyor microsoft driver i kurulu..

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
2 li stereo jack işini görecektir

images

YAVUZS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
pr_01_3543_max.jpg
[/QUOTE]

bende bunu öneririm.hem daha kullanışlı hem cızırtı yapmıyor. diğerlerinde sorun yaşaya bilirsin.

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hah yasayın beyler evet kablolu olan benm ıcın cok daha uygun gibi cok tesekkurler ;)

Reaksiyon puanı
188
evet kablolu olan daha iyi olur hatta ben de bulursam böyle bir şey alayım öbürü hakikaten cızırtı ya da temassızlık yapabiliyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaslar 5+1 sistemini bilgisayarıma kurdum ses alamıyorum realtek felan hepsini ayarladım yınede ses gelmıyor yardımcı olurmusunuz ...s