Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

camahara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar
toshiba satelite laptop kullanıyorum uzun bir süredir ve bu sabah sesle ilgili büyük bir sorun yaşamaya başladım. Windos media player ve itunes dan müzik dinleyebiliyorum ancak youtube, msn ve skype konusmaları ve windows un hata sesleri ve başlama ve kapanış sesleri yerine sadece cızırtılar geliyor.... herhangi bi program yüklemedim yada olağanstü birşey yapmadım... sorunu nasıl gidericeğime dair yardımcı olabilirmisiniz??? tesekkürler

pcteknikservis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en hızlı çözüm yolu sistem geri yükleme yaparak bir kaç gün geri al çözülmesse detay yazarım

revolution

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarına virüs veya trojan bulaşmış gibi görünüyor. bende de aynı sorun var.

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
camahara dedi ki:
merhabalar
toshiba satelite laptop kullanıyorum uzun bir süredir ve bu sabah sesle ilgili büyük bir sorun yaşamaya başladım. Windos media player ve itunes dan müzik dinleyebiliyorum ancak youtube, msn ve skype konusmaları ve windows un hata sesleri ve başlama ve kapanış sesleri yerine sadece cızırtılar geliyor.... herhangi bi program yüklemedim yada olağanstü birşey yapmadım... sorunu nasıl gidericeğime dair yardımcı olabilirmisiniz??? tesekkürler

Çok ilginç bir sorun ilk defa böyle birşey duyuyorm...Anladığıma göre stereo sesler güzel ama monolar da cızırtı var dyorsun ses kartının driver yazılımında bir panel olabilir ayarları vs leri bozulmuş olabilir system geri yükleme yap veya ses kartı driverını kaldır tekrar yüklee...

camahara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses kartının driver ını tekrardan yükledim ancak düzelmedi... bilgisayarı bir günlüğüne kapattım ve bu arada bunu yapmadan önce spybot ve avast la biraz temizledim bilgisayarı sonra yine bisey farketmedi ama iki gün sonra bir anda ses düzeldi ve su anda hersey normal calısıyor.... umarım tekrar bi sorunla karşılaşmam ama hala sorunun ne oldugunu cözemedim... cevaplarınız için teşekkürler...

evohe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar,
benim de bilgisayarım toshiba ve maalesef aynı sorunlarla karşı karşıyayım. internetten video izleyeceğim ya da müzik dinleyeceğim zaman sadece cızırtı duyuyorum dosya açma, windows açılma kapanma sesleri de cızırtı olarak geliyor. Ama media player ı kullanabiliyorum ya da film izleyebiliyorum. 1 hafta önce sistem geri yükleme yapmıştım bundan 3 gün sonra böyle oldu. ses kartı driver ını tekrar yükledim ama sorun devam ediyor. ne yapabilirim acaba?