Yazıcı problemi

Bu konuyu okuyanlar

yzeyir9802

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işletim sistemim win7 iki tane sorunum var
- yazıcıdan word, exel , pdf yani hangi format , program olursa olsun ctrl+p deyip kopya sayısı 1 den farlı (2,5,10 gibi) ne girersem gireyim sadece bir tane yazdırıyor.
-bilgisayarıma bir tane doğrudan bağlı yazıcı bir tanede ağ dan tanımlı yazıcı var internet explorer da seçtiğim bir yazıyı kendi yazıcıma gönderdiğimde bir kere yazdırıyor ikinci bir defa gönderince yazdırmıyor ağdaki yazıcıya gönderiyorum onda yazdırıyor onada ikinci kez gönderince o da yazmıyor yani aynı yazıcaya üst üste yazdıramıyorum
virüs programı AVG kullanıyorum tarattım virüs yok

gezgin57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sensadece istedigin sayfayı yazıyosun gibi geldi bana

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
1 - yazıcı driverlarını kaldırıp yeniden kurmayı dene hmümkünse sitesinden son surum yazıcı driverınını indir.
2- usb kalbosunu değiştirip sorun aynımı kontrolunu yaparmısn

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
yazıcını windows 7 uyumlu son driver bul yükle yazıcı ayarlarından varsayılan yazıcı olarak ayarla bazı yazıcılardan gönderdiğin işlem bitmeden hemen başka cıktı gönderirsen o an calışan yazıcı yeni gönderdiğini algılamaz 2 göndermek istiyorsan iş sonunu beklemelisin 2,5,10 demişsin eyer bunun 2,5 ve 10 arasındaki sayfalarını istiyorsan şöyle yapman gerikir 2,5-10

buradan yardım alabilirsin

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows-vista/Choosing-print-options

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:34 ----------

bazı yazıcılar windows 7 de otomotikmen driverı algılayabilir sen calışıyor dersin gerek duymaz driverlarına ama böyle sorunlarla karşılaşabilirsin bu ara yazcının markası ve modelini yazarmısın