Futbolcular ilk kez Aslantepe'de! - Video

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Tamamlanmasına sayılı günler kalan Türk Telekom Arena Stadı bugün ilk kez futbolcularını ağırladı.

Başkan Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve teknik heyet saat 13:30'da Türk Telekom Arena gezisine çıktılar. Futbolcuların yeni statlarında bir hayli neşeli oldukları gözlenirken birçoğu fotoğraf makinalarına sarılarak anı ölümsüzleştirdiler.

Galatasaray'da yeni stada ziyaret

NTV SPOR'a konuşan Galatasaraylı futbolcular stadı muhteşem bulduklarını dile getirdiler.

Gezi sonrası konuşan Galatasaray Başkanı Adnan Polat "Stadın bu hale gelmesinde en çok Işın Çelebi'nin emeği geçmiştir. Futbolcuların da heyecanını gördüm bugün. 2010-11 sezonu şampiyonluğu bu statta kutlayacağız" ifadesini kullandı.

[SDNTV3]http://ntvmsnbc.mncdn.net/NtvSpor/c/v/66/stat_EBVQG.flv[/SDNTV3]

ÇELEBİ: 2011'DE ŞAMPİYONLUĞU BURADA KUTLAYACAĞIZ

Galatasaray'ın stattan sorumlu yöneticilerinden Işın Çelebi, ilk olarak vefat eden eski başkan Özhan Canaydın'a teşekkür ederek sözlerine başladı.

Çelebi, "1200 işçinin bu statta çok emeği var. Sayın başbakana çok teşekkür ediyorum. Başta Adnan Polat olmak üzere tüm Galatasaray yönetimine ve 30 milyon taraftarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Işın Çelebi, "2011 yılında bu statta sayın başkan önderliğinde şampiyon olacağız, Galatasaray'ın şampiyonluğunu burada hep beraber kutlayacağız. Bu şampiyonluğu tüm Türkiye'ye hediye edeceğiz" diye konuştu.

POLAT: RIJKAARD TRİBÜNLERİN YAKINLIĞINI ÇOK BEĞENDİ

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, futbolcuların ilk kez Türk Telekom Arena'ya geldiğini ve şaşkın olduklarını söyledi.

Polat, "Oyuncularda heyecan da var, çok mutlu oldular. Ocak ayında burada oynayacak mıyız diye sordular ve inşallah oynayacağız da. Tüm Galatasaraylılara çağrıda bulunmak istiyorum. Kombinelere yoğun ilgi var, bu stat dolu olduğu zaman Allah misafir takımlara yardım etsin diyorum. Tamamını dolu olarak oynamak istiyoruz ama takdir Galatasaray taraftarının" dedi.

Adnan Polat, "Futbolcular ilk defa gördüler, görüşlerini bildirdiler, çok beğendiler, çok heyecan duydular. koltukların zemine yakın olmasını Rijkaard olumlu buldu, hepşi şaşkınlıkla izlediler. Öncelikle sayın başbakana teşekkür etmek istiyorum, bu projeyi sahiplendi, her problemi zamanında çözdü, en büyük teşekkürü kendisine ediyoruz. Yiğit Şardan açılış hazırlıklarınla ilgileniyor" diye konuştu.

Polat, 5 tane büyük projelerinin olduğunu ve en önemli iki projelerinden birinin şirket birleşmesi ve bu stadyumun bitirilmesini olduğunu da sözlerine ekledi.

NTVSpor

Senisma34

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
İnşAllah güzel günler göreceğiz. Geçen ay stadın yetişmeyeceğini söylemiştim, yine söylüyorum pek de yetişecek gibi değil. Stadın içi belki yetişebilir ama çevresi kesinlikle yetişmeyecek. Her gün oradayım yani oradan geçiyorum. Umarım yanılırım ve her şey çok çok iyi olur..

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
@Senisma . Sanırım Ocak ayının sonunda başlıycak 2.yarı , o zamana kadar düzenlemeler devam eder tabiikide , 2.yarıya yetişir . Ama açılış günü 29 ekimde , bazı eksiklikler olucak gibime geliyor benimde.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Geçen gün ben de gördüm statta sorun yok ama yollar daha yapılmamış.

İnşallah yetiştirirler. En azından fazla sıkıntı çektirmezler vatandaşa.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
inş. açılışına gidebilrim :)
harika bi stadımız oluyor