N96 kamera sorunu yardim lütfen..

Bu konuyu okuyanlar

cperinaz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar telefonumda kamerada bir sorun var. Kamera tusuna bastigimda kamera aciliyor hatta zamanlayiciyi ayarladigimda fotograf da cekiyor fakat kamera tusuyla fotograf cekmiyor . Bunun yazilimsal oldugunu düsünüyorum ve hard format denedim ama biseye yaramadi. Ne yapsam ki var mi fikri olan ? Aletin garantisi yok malesef , KVK ya verdim 220 lira tamir dediler yaptirmadim geri aldim :S

cperinaz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
zaten güncel diyo arkadas denedim ama olmadi

_!!!Lq!!!_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nemesis programını kullanmayı biliyorsan ondan bi önceki yazımı yüklemeyi dene programı kullanmayı bilmiyorsan burdan yaz özelden yardım ederim

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
nemesis programını kullanmayı biliyorsan ondan bi önceki yazımı yüklemeyi dene programı kullanmayı bilmiyorsan burdan yaz özelden yardım ederim
Telefonda bir önceki versiyona dönme riskini kim göze alabilir ki, 220 tlyi vermeyen insan neden yeni telefon alma riskine girsin? Versiyon düşürme telefonun flaşını kullanılmaz hale getirir ya da getirebilir diye biliyorum.

Sorun donanımsal değilse telefonun versiyonunu kontrol edin. v30 değil ise nemesis service suite programını kullanıp cihazın product kodunu değiştirin güncellemeleri kontrol edin ama güncelleme öncesi hard format atmanızda yarar var.
Son yüklediğiniz programlar(kamera programı da olabilir) soruna yol açmış olabilir