Explorer 9 yükleme sorunum var!

Bu konuyu okuyanlar

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
explorer 9 u yükleyemiyorum. yükleniyor çubuğu başlıyor bir süre sonra yarıda kalıp hiç ilerlemiyor. ne yapabilirim acaba?:helpsmilie:

resim koyamadım bu kısma göstermek için. yapıştır diyince yapışmıyor. nasıl resim ekleyebilirim ?:helpsmilie:

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Şimdi başlattım sorun yok ?

73e864e9.png

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
tamam yükleme sorununu halletimde. diğer sorunu çözmeme yardımcı olurmusunuz? o masa üstü görüntüsünü print screan yaptıktan sonra nasıl sdn forum konusuna ekleyeceğimi bulamadım.
rise o resmi nasıl ekledin .....

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
resim koyamadım bu kısma göstermek için. yapıştır diyince yapışmıyor. nasıl resim ekleyebilirim ?:helpsmilie:

kaliteli yapıştırıcı kullan yapışır.bu sdn nin kalitesizliğe tahammülü yoktur. esprininde kalitesiz olduğunun farkımdayım ama okuyunca böyle bir espri yapmak geldi içimden:) adoganses arkadaşa ayıp olmamıştır inşallah.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
ressim.net için resimde gösterilen kodu buraya yapıştırmak yeterli..(Birçok site için aynı şeyler geçerli)

6e9bdb1d.png

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
kaliteli yapıştırıcı kullan yapışır.bu sdn nin kalitesizliğe tahammülü yoktur. esprininde kalitesiz olduğunun farkımdayım ama okuyunca böyle bir espri yapmak geldi içimden:) adoganses arkadaşa ayıp olmamıştır inşallah.

ben senin gibi çok bilmişleri çok gördüm. ben soruyu ' yav bunuda bilmeyecek ne var, ne adamlar var dünyada' gibi karşılık görecek bir durum olduğunu bile bile sordum. bunun farkındayım. fakat siz 'acaba çok basit bir soru sorarımda gülünç duruma düşermiyim, en iyisi cahilliğimi belli etmiyim' gibi ilkel klişelere baya yatkınsınız. Aşmanız gereken çok şey var anlaşılan!......:dirol:. helede kalitenizi ! belli etmeniz işin tuzu biberi.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Rise ben diğer sitelerden değil, bilgisayarımdaki fotoyu yükleyemiyorum konuya. eski forum şeklinde yüklüyodum. çok ayrıntılı bakmadım. yani masa üstü resmimi yine ekleyemedim. illa başka siteye yükleyip ordanmi bağlantı kuracağız. direk kopyala yapıştır şekli neden kullanılmıyor ki. yardımcı olursan sevinirim.....:laugh:

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
IE9 kurduğumda IE8 i direk güncelliyor mu ? Yoksa hem IE8 hem IE9 aynı anda pc de kurulu olabiliyor mu ?

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
evet o resim ekle butonu da işe yaramadığını görünce sormuştum zaten. o butona basınca page not found penceresi geliyor.....:rolleyes:

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
O halde bilgisayarınızdaki resmi herhangi bir resim sitesine yükleyip, sitenin verdiği doğrudan bağlantı (direct link) yı
kodları arasına yapıştırabilirsiniz..

b%3E%3Cb%3E

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Arkadaşım bu sayfaya bi göz at, bende yükleyemiyordum kullandığım OS Vista idi bu sayfadaki güncellemeyi yükledikten sonra kurabildim.
Umarım yardımı olur

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
explorer 9 yükleme sorununu hallettim.
sorun başka. foruma resim ekleyememe ve forumda bir çok videoyu izleyememe:D

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
sayın adoganses,esprinin ima yollu bir yönü yok.sadece espri yani,alınmanıza üzüldüm. benim bu bilgisayar ve internet konularındaki cahilliğimi kimseden saklamak gibi endişesi olan biri değilim.kendim de basit sorular soruyor bazen cevap alıyorum,bazen alamıyorum.ki bu konuda benim bilmediğim bir konu,sayende öğreniyorum,bu vesileyle sanada,cevap veren arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Boşver ie 9 betayı chrome kullan daha hızlı.