SDN Bonus Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu konuyu okuyanlar

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
-Bir üyeye bonus verdikten sonra, tekrar aynı üyeye bonus vermek için en az 10 başka kişiye bonus vermeniz gerekiyor.

- Günde en fazla 10 kez bonus verebilirsiniz.

- Üyeler 365 günde bir Tecrübe Puanı alabilmekte. Tecrübe puanı ne işe yarar derseniz, eğer 5 tecrübe puanınız varsa, verdiğiniz bonus 5 puan oluyor.

- 2000 mesajda bir Tecrübe Puanı artmakta.

- Her 500 bonusda, 1 tecrübe puanı alınabilmekte.

- 10 mesajı olmadan Bonus veremezsiniz.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
-Bir üyeye bonus verdikten sonra, tekrar aynı üyeye bonus vermek için en az 10 başka kişiye bonus vermeniz gerekiyor.
10 biraz fazla olmuş 3-5 yapamaz mıyız?
Bu madde biraz canımı sıktı. Aynı kişi peşpeşe paylaşım yapsa ve ben beğensem buna bonus veremeyecek miyim? Bi kaç kullanıcıya bonus verecektim ama bu madde yüzünden vermedim.

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Mesela benim bu mesajıma bonus verin ardından tekrar vermeye çalışın ve sistemin tıkır tıkır çalıştığını görün.Göreceksiniz ki ikinci bonusu 10 ayrı kişiye bonus vermeden veremiyorsunuz.

:wink:

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
bonuslara nerden bakıorz bu temada ? birde nasıl veriyoruz bu temada ? :) pozitif rep puanı diyor ordan mı ?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
10 biraz fazla olmuş 3-5 yapamaz mıyız?
Bu madde biraz canımı sıktı. Aynı kişi peşpeşe paylaşım yapsa ve ben beğensem buna bonus veremeyecek miyim? Bi kaç kullanıcıya bonus verecektim ama bu madde yüzünden vermedim.
Bunu değerlendireceğiz ama 10dan aşağı inebileceğini sanmıyorum

Mesela benim bu mesajıma bonus verin ardından tekrar vermeye çalışın ve sistemin tıkır tıkır çalıştığını görün.Göreceksiniz ki ikinci bonusu 10 ayrı kişiye bonus vermeden veremiyorsunuz.
:wink:
Öyle bir yazmışsın ki acaba dedim yeni sürümden ötürü sorun mu var :)

bonuslara nerden bakıorz bu temada ? birde nasıl veriyoruz bu temada ? :) pozitif rep puanı diyor ordan mı ?
Evet pozitif rep puanından istediğiniz kişinin mesajına bonus verebiliyorsunuz.
Yukarıdan sağdan ayarlara tıklarsan bakabilirsin.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Şimdi Tecrübe puanı bu sisteme göre Rep puanı olmuş sanırım. Bonuslar ise görünmüyor. Kullanıcı kendi rumuzu altındaki yıldıza tıklayınca kendi bonusunu görebiliyor. Mai eski sisteme göre anlatmışsın ama bunu bir de (tekrar değişmeyecekse) forumun bu haline uyarlamak gerekli. :)

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Sol alttaki 6 uçlu yıldıza 1 kere sol tıklandığı zaman minik bir bonus verme penceresi açılıyor. Ama yıldıza fare tekerleğine tıklayarak yeni sekmede link olarak açarsanız kullanıcının bonus bilgileri görünüyor.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Evet eksik yerler var.Güncellemeden kaynaklanan bu yeniliklerin değiştirilip değiştirilemeyeceğini geliştirici arkaşlar daha iyi bilir.Biraz daha sabır lütfen sonrasında herşey çok daha güzel olacak:)