Telefonda seks yaptım

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Drew Berrymore, teknolojinin aşk üzerindeki etkilerinden memnun değil
17 Eylül 2010 Cuma, 11:01:14
552659_detay.jpg

Şu sıralar vizyonda olan yeni filmi 'Going the Distance-Seni Uzaktan Sevmek' ile oyunculuk yeteneğini bir kez daha konuşturan Hollywood'un mütevazı prensesi Drew Barrymore, 'Going the Distance'da işlenen uzun mesafeli aşk temasından yola çıkarak; uzun mesafeli ilişkilerde teknolojik gelişmelerin işe yaradığını ve insanların birbirlerinin yanındaymış gibi hissetmelerini sağladığını düşünmüyor... "Teknoloji insanlara 'ayrı yerlerde olsak da her zaman yakınız' hissini vaat ederek kandırıyor. Aranızda kilometrelerce mesafe varken seks yapamadığınıza göre teknoloji sizi nasıl yakınlaştırabilir ki? Bir kez gerçekten telefonda seks yaptım. Bunun çok ama çok tuhaf bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. Denediğimi itiraf ediyorum. Hayatınızda belirli dönemlerde bazı şeyleri denersiniz. Telefon seksi de böyle bir şeydi benim için ama bunun hayatım boyunca sürdürebileceğim bir şey olduğunu söyleyemem. Elle tutulur, gerçek mutlulukların peşinde olan insanlardan hoşlanıyorum ve bu tür insanları seviyorum"

magazin.haberturk.com

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Telefonda seks nasıl oluyor? Telefonla seks olmasın :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bebişe bak sen nelerde yapmış.:D

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Hastaneye gitsin de bir beyin taktırsın kendine.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
''Telefonda hamile Kaldım (!)''

Beyin bedava :D:D:D

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Tevekkeli değil Bende diyorum bu adamlar niye dinleniyor demek telekulak bu olsa gerek.