Sistem geri yükleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
pcye yaklaşık 10 gün önce trojan downloader bulaşmıştı. bulaştığını anladığım anda hemen neti kesip, pcyi malwarebytes' spybot ve kaspersky virüs removal tool ile ayrı ayrı tarayıp pcyi temizledim. garanti olsun diye en son avira rescue cd ile boot edip bi de onla tarayıp temizledim. sonra her şey normal devam ediyordu ta ki bugün sistem geri yükleme yapmaya çalışıncaya kadar. sistem geri yükleme kapanmıştı. trojan kapatmıştır dedim. sistem geri yüklemeyi tekrar açtım ve bi geri yükleme noktası seçtim. pc geri yükleme moduna geçti ve yeniden başladı. yeniden başlayınca şöyle bi uyarı geldi sistem geri yükleme başarısız oldu başka bi geri yükleme noktası seçin diye. bi kaç kere denedim yine olmadı. bu neden kaynaklanıyor olabilir. yardımlarınız için teşekkürler

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
flood için özür dilerim

üç gün oldu yardım edecek bi arkadaş yok mu?

tolgasal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Antivirüs programları engelleyebilir. Bende avira engelliyor örneğin. Güvenli kipte geri yüklemeyi çalıştır.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
sisteminde ogün yüklü olan programların herhangi birinde değişiklik yapmış isen geri yükleme yapma hatası alırsın çünkü sistem geri yüklerken evvela bilgisayarında ogün yüklü olan tüm programları tarıyor ufacık bir hatada olsa geri yükleme yapmıyor aynısı benim başıma geldi 1 hafta önce

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Antivirüs programları engelleyebilir. Bende avira engelliyor örneğin. Güvenli kipte geri yüklemeyi çalıştır.

sisteminde ogün yüklü olan programların herhangi birinde değişiklik yapmış isen geri yükleme yapma hatası alırsın çünkü sistem geri yüklerken evvela bilgisayarında ogün yüklü olan tüm programları tarıyor ufacık bir hatada olsa geri yükleme yapmıyor aynısı benim başıma geldi 1 hafta önce

teşekkürler arkadaşlar:)+ uzun süre sonra cevap almak güzel oldu. galiba norton engelliyor

tolgasal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Rica ederim. Bir süre bende aynı sorunu yaşamıştım. Güvenli kipte çalıştırınca düzeldi. Umarım antivirüs programı engelliyordur da sistemin güvenilirliği ortaya çıkar. Virüs engelliyor olmasında.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede var kardeşler napıcam ben :(

Windows 8 Sistem geri yükleme yapmıyor :(