iTunes Olmadan iPod'a Şarkı ve Video Yüklemek - iPod'dan Şarkı Kopylamak

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
iPod'a şarkı yüklemek için gerekli olan iTunes'u tatile çıkarmaya hazır mısınız? Ücretsiz ve çok başarılı bir yazılım olan SharePod, kendini yeniledi. İndirin.

Yeni nesil modellerle birlikte kullanıcı sayısı yükselen iPod'ların en sıkıcı yanı, herhangi bir bilgisayardan dosya yükleyememe. Bu işlem için mutlaka iTunes'a ihtiyaç var ve iTunes dediğimiz şey "Ayaküstü kurar kullanırım bunda ne var?" diyemeyeceğiniz kadar kocaman dosya boyutuna sahip ve kurulum zamanı gerektiriyor. Bir süredir sessiz kalan SharePod, kendini yeniledi ve ücretsiz olarak kullanıcıların karşısına çıktı. Hem de, yeni nesil iPod'ları da destekliyor ve iTunes'a göre çok daha kolay kullanımı var ve başarılı.

ss_sharepod.jpg

Yazılım, iPod'daki şarkıları bilgisayara yüklemek konusunda çok başarılı.

:: SharePod 3.6.3'ü indirmek için buraya tıklayın.

:: iPod'u olanlar, iTunes'u bu başlıkta çekiştirsinler.

Bilgi için: SharePod Blog
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
itunes ta güzel ama sharepod nedense daha çekici geliyor bilgisayara mp3 leri atabilmemizden olmasın ;) ???

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iTunes muhteşem bi program pratik ve diğer media player lara göre çok pratik bi program fakat malesef microsoft işletim sistemleriyle halen tam bi uyumu yok çok ağır ve özellikle vista da çok problem çıkarıyor. Ama eğer tiger yada leopard gibi apple işletim sisteminiz varsa tam tersi sanki basit winamp arayüzü kadar çok hızlı ve iyi. Koca 80gb lık arşivimi iTunes le düzenledikten sonra id3tag da daha başarılı bi program olan Alman yapımı(Almanlar programcılıkta gerçekten çok iyiler) mp3tag ile tanıştım ve iTunes e veda ettim iPod un kendi işletim sistemini kullanmam onun yerine alternatifi olan RockBox kullandığım için ne iTunes e nede iTunes görevi yapan benzer programlara ihtiyaç duyuyorum. mp3 ü direk iPod a windows gezgininden atabiliyorum yada başka bigisayara çıkarabiliyorum. Aynı şey resimler videolar içinde geçerli.
Rockbox web sitesi : http://www.rockbox.org/
Girin ve bu yazılımı inceleyin derim.

Son mesajlar