Bilmeyen İçin Web Sayfa Güncellemek?

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Herkese merhaba... İnş.. yardım edecek biri cıkar buradan...
cry.gif

Arkadaşlar şimdi benim site yapmak ile ilgili bir problemim yok ama yaptığım siteleri sattığım insanlar bu siteleri güncellemek isteyecek sonucta. Acaba yaptığım sitelere joomla'da olduğu gibi bir kontrol paneli nasıl yaparım.. Yani site sahibi şifresini girdiğinde yeni bir arayüzle sitede istediği yerde bir editör vasıtası ile hiç kod bilmeden nasıl değişiklik yapabilir. Forumda böle dersler var mı? Aradım ama ben bulamadım acıkcası...
frown.gif

perka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Böyle bir şey yapabilmen için iyi derecede php bilmen gerekir.Asp'lede yapılabilir.Bunlardan birini bilmiyorsan yapamazsın.Eğer bilmiyorsan Sana tavsiyem joomla veya wordpress cms'lerine kendi yaptıgın tasarımları entegre etmeyi ögren müşterilerinede onların yönetim panelini anlatırsın.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
cevabın için teşekkürler peki yaptıığım tasarımı joomlaya nasıl entegre edebilirim, bununla ilgili ders anlatımı olan bir yer biliyor musun:(?

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Düzgün bi şekilde php bilmiyorsan yine entegre edemezsin. ASP.NET yada PHP öğrenmen gerekli. Anladığım kadarıyla ufak tefek yerlere site işi yapıyorsun, büyük firmalara değil. Bu nedenle PHP öğrenmen senin için daha iyi olacaktır. PHP bilmeden hiçbirşeyi yapamazsın. 1 gün öğrenilecek şeyde değil, en az 7-8 ayını ayıracaksın kavrayabilmek için, gereken ilgiyi göstermezsen bu süre daha da uzar.