Facebook Kullanıcı Adımı Başkası Kullanıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Hesap ayarlarımdan kullanıcı adımı Krazky olarak girmek istediğimde, alınabilirliğini kontrol ettiğimde başka birinin bu adı kullanıdığını farkettim. Normalde facebook'a [email protected] ile kayıt oldum. Fakat hesap ayarlarımdan kullanıcı adımı Krazky olarak atamak istediğimde başka biri bu adı kullanıyor. Kullanıcı adı Krazky olarak nasıl yapabilirim. Bu kişiyi şikayet etme hakkım var mı? www.facebook.com/Krazky olmasını istediğim adres başkasına ait.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
http://ww w.facebook.com/Krazky şeklinde alman artık olanaksız. Sona kalan dona kalır hesabı işliyor.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
hotmail de krazky diye facebookta da aynısı olacak diye bir kaide yok. önce alan alıyor. kural bu.

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Şikayet etme hakkın niye olsun ki ?
Kişiyi rencide etmek için değil, sadece düzeltmek amaçlı şikayet etme hakkımın olup olmadığını bilmek istedim. Kayıt olduğum adrese bakıldığında Krazky kullanıcı adı benim hakkım değil mi? Kimbilir nasıl bir mail adresi ile kayıt olmuştur... Kişiyle irtibata geçsem sonuç alabilir miyim orası bilinmiyor!

---------- saat 21:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:08 eklenmişti ----------

Hesabımı kaptırmadım ki sadece kullanıcı adım yaygınlaşmaya başladı :) Yaratıcısı bendim.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
@'ten önceki e-mail ismin kullanıcı adını öyle alabilirsin diye bir durumu gerektirmemektedir. Kullanıcı hesabı ismi ayrı bir durumdur sadece facebook linkinin kısaltılması amacıyla ismin ile de tanınabilmen için açılmıştır.

O adı alan şahsı şikayet etmende hiçbir sonuç çıkmayacaktır.

Hakkımdır diye düşünebilirsin tabii ki de fakat [email protected] e-mail adresiyle kendisi üye olmuşsa. Bu sadece bir örnek. Facebook ilk kullanıcı ismi alan kişi ilk alan hesabındır diye baştan bir açıklama getirmişti.

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
O nick Krasky değilmiydi ?

BKNZ: Krasky - Google Search
:w00t::clap::clap:
O nick Krasky değil. Krazky idi. :) Yani bir nevi yaratıcısı benim :) Google'dan bakıldığında ne kadar Krazky görüyorsan o benim :) gmail, hotmail, ymail olarak kullanılabilirliği bana ait :) Krasky bayan olarak Krazky erkek olarak geçer. Rus işi

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
E yaratıcısı sen isen kelimeyi ilk senin üretmen gerekmiyor mu ?
Ama bunun rusça bir kelime olduğunu söylüyorsun. Ozaman yaratıcısı değil, kullanıcısı büyük oranla sensin. Ama bu sana, diğer insanların bu nicki kullanmalarını kısıtlama imkanı vermiyor. Öyle değil mi ?

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
E yaratıcısı sen isen kelimeyi ilk senin üretmen gerekmiyor mu ?
Ama bunun rusça bir kelime olduğunu söylüyorsun. Ozaman yaratıcısı değil, kullanıcısı büyük oranla sensin. Ama bu sana, diğer insanların bu nicki kullanmalarını kısıtlama imkanı vermiyor. Öyle değil mi ?
Rus ismi olduğunu söylemedim, Krasky ismini rus isimlerinde çok gördüm. Bende Krasky'nin s'sini z yaptım. Bu nedenle rus ismi gibi benimsemeye başladım. Bu arada rusları hep sevmişimdir. :p

Bu durumda yaratıcı olarak sayılıabilirim ama dediğin daha geçerli, büyük oranla kullanan kişiyim.

Tabiki herkes bu nicki kullanmak isterse kullanabilir.

Aklım halen facebook kullanıcı adımda :) Yakın zamanda irtibata geçmeliyim :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Kayıt olduğum adrese bakıldığında Krazky kullanıcı adı benim hakkım değil mi? Kimbilir nasıl bir mail adresi ile kayıt olmuştur...

Tamamen saçmalamışsın :)
senin hakkın olması için ortada hiçbir neden yok!
Önce alan kullanıyor isimleri bir rica mail'i atıp sana vermesini isteyebilirsin ismi...

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Google isminide ilk ben buldum ama dünya devi ara motoru şirketi kullanıyor. Mail atcam bıraksınlar adımı. Google'ın yaratıcısı bendim :D

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Maalesef şikayet etme hakkın bulunmuyor. Üzgünüm :(

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Bir yolu var ama biraz zor.. :) Facebook'a Kaydol | Facebook adresini almış kişiyle konuşacaksın. Kullanıcı adı alındıktan sonra 1 kereye mahsus değişebiliyor.. Onu ikna edebilirsen başka bir kullanıcı adı alır ve sen de Krazky yaparsın :)

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Adama küfret oda küfretsin banlansın sonra hooop kraker nicki senin.

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Sendeki zeka yaptığın istekle belli oluyor. Merak ettim şu bayan kraker o kadar zekiyim ki şimdi url'i kendi ellerimle yazıcam arama derdi bile yok :lol:

here is http://www.facebook.com/Krazky

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
RE_6

Hangi konuda olursa olsun çok uyumsuz davranıyorsun. Futbol olsun başka konular olsun neden bilmiyorum ama etrafındakilerde negatif düşüncelerin oluşmasına neden oluyorsun.

Daha uyumlu olmanı tavsiye ederim. Böyle gidersen tartışma ortamları yaratıp ceza alacaksın.