Sitedeki Tüm Videoları Indirmek?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
66
Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi ben bir sitedeki tüm videoları indiren bir yazılım tavsiyeniz var mı diye soracaktım? tek tek de indirebilirim ama zahmetli sitede sadece videolar var en fazla 7-10 GB videoların hepsi aceba indirmenin bir yolu var mı?

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Firefox eklentisi Video DownloaderHelper var. Ayrıca Internet Download Manager gibi download yöneticileri sayfadaki bütün açılan videoları indirebiliyor. Ama istediğin videolar tek bir sayfada değil ise bütün sitedeki videoları indirecek bir yazılım bilmiyorum açıkçası. Ama tek tek sayfaları dolaşıp indirebilirsin yukarıda bahsetiğim şekilde.

chirkin_01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sitedeki bağlı linkleri indiren programlar vardı onlara bakabilirsin offline explorer miydi neydi one benzer birşey olması lazım

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Bu şekilde bir yazılım olduğunu sanmıyorum.. :)

Reaksiyon puanı
66
Firefox eklentisi Video DownloaderHelper var. Ayrıca Internet Download Manager gibi download yöneticileri sayfadaki bütün açılan videoları indirebiliyor. Ama istediğin videolar tek bir sayfada değil ise bütün sitedeki videoları indirecek bir yazılım bilmiyorum açıkçası. Ama tek tek sayfaları dolaşıp indirebilirsin yukarıda bahsetiğim şekilde.
dowlandhelper eklentisi var bende zaten onla indiriyom 20-25 tane indirdim baktım zahmetli iş, topluca indiren yazılım var mı diye konuyu açtım :)

---------- saat 12:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:31 eklenmişti ----------

tam istediğim gibi değil ama bunada şükür:) teşekür ettim:)

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
DownThemAll! adında bir Firefox eklentisi var. Belki aradığın şey bu tarz bir şeydir.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/201/addon-201-latest.xpi?src=addondetail

images