Ekran Kartım çalışmıyor, Oyunlar Açılmıyor Lütfen Yardım

Bu konuyu okuyanlar

oğuz_548

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni aldığım samsung laptopumu bugün açtığmda karşıma güncelleştirmeler çıktı windows update dışında birde samsung update diye bi program daha vardı windows update de 15 20 tane günceleştirme vardı fakat sonradan kontrol etiğme göre hiçbirinin ekrankartıyla alakası yok ancak samsung update de 3 güncelleştirme vardı bunlardan biride görüntü bağdaştırıcı gibi bişeydi ben pek incelemeyip hepsini yükledim fakat daha sonra ekran çönürlüğüm düştü ve daha önce çalışan oyunlar çalışmaz oldu

oyunlardan aldığım hata şu şekilde
Ekli dosyayı görüntüle 2425
resmi ekleyebildim mi bilmiyorum

buda şu anki görünen ekran kartım
Ekli dosyayı görüntüle 2424

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ekran kartının driver' ında sorun oluşmuş galiba. Oyunda hata veriyor çünkü driver yüklenince ekran kartına da bir takım özellikler geliyor. Shader Model 3 ' te bunlardan biri.

Nvidia' nın sitesine girip driverini indir kur bakalım.

Nvidia Driver Download

oğuz_548

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam deniyorum

---------- saat 21:08 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:05 eklenmişti ----------

ekran kartının modellini hatırlamıyorum

---------- saat 21:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:08 eklenmişti ----------

SAMSUNG un sitesinden buldum indiriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sl arjadaşlar bana yardım edin saltanat metin 2 diye oyun var açılmıyor bilgisayarım hp açtıgımda diyorki pc nizin ekran kartı sürücüsünü yükleyiniz bu ne dmektir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ekran kartım oyu için yeterli faka oyun açılmıyor oyunda pes13 yardımcı olursanız sevinirim