Firefox Kendiliğinden Siteler Açıyor.

Bu konuyu okuyanlar

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar. friefox ile internette dolaşırken yan sekmede her 10 saniyede bir site açıyor. yahoo, hulu, bing, hotmail, vb. Avira antivirüs kullanıyorum. geçmişi sildim. superantispyware ile sistemi trojanlar için tarattım. yine de sorun çözülmedi. Şimdiden teşekkürler.

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hacı Firefox'u kaldır derim.Yeniden kurmayı felan dene.

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hijack ile log dosyasını incelettim her şey güvenli görünüyor. spybot ile tarattım ve temizledim, combofix windows 7 ile uyumsuz diyor nette bulduğum win7 uyumlu denilen combofixler de uyumsuz (sistemim win7 home premium 64 bit). İE'de gezinirken aynı sorunu yaşamıyorum.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Eklentileri devredışı bırakmayı deneyebilirsiniz.
Bir de açılır pencereler için ayarlara bakabilirsiniz,

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Açılır pencereler zaten engelli durumda. Dün ortaya çıktı sorun yakın zamanda herhangi bir eklenti de kurmadım ama yine de deneyeceğim. Chrome'da da sorun cıkmadı. olmazsa firefoxu kaldırıp yeniden kuracağım.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Neden bu kadar uğraşıyorsun ki ?
Önemli dosyalarını al sonra format at. %99 virüs ya da trojan var.

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Neden bu kadar uğraşıyorsun ki ?
Önemli dosyalarını al sonra format at. %99 virüs ya da trojan var.

Şu aralar çok yoğun bir şekilde çeviri yaptığım için o kadar vaktim yok. Hem babylon sözlüklerinin ayarlanması, programların kurulması falan cok zaman kaybı.

---------- saat 00:53 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:20 eklenmişti ----------

Sorun Firesay eklentisinden kaynaklanıyormuş. Bir hafta kadar önce bulduğum bir eklentiydi firefoxu ses ile kontrol etmeye yarıyormuş ama deneme sansım olmamıstı henüz. yardımlarınız için teşekkürler :)

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
a squared antimalware indir ve tarat büyük ihtimalle sorununu çözer.

not: combofix 64 bit sistemlerde çalışmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var. Bir türlü çözemedim. Sorunda frefox da görünüyor. Diğer taracılarımda yok..