Vodafone Samsung Pc New Studio Modem Olarak Kullanma

Bu konuyu okuyanlar

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
samsung pc new studio modem olarak kullanmada vodafone hat icin bir islem yapmaya gerek varmı. aynı tel üzerinde arkadasın hattı nete baglanıyor ama benım hat sınırlı erısım dıyor nete baglanmıyor. billgisi olan bi zahmet yardımcı olabilirmi ?

maxpak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar oncelıkle kullandıgınız telefonla ılgılı olan pc suıte (nokıa pc suıte samsung nevw studio 3,1) kurulacak
2-tabı oncelıkle telefonunuzun 3g gprs ayarları acık olacak
3-program kurulduktan sonra telefonunuzu kablo ıle baglıcaksınız
4-pc suıte programı ornegın samsung 3,1 taktıgınızda sağ üstte telefonunuzu goreceksınız (telefonun telefon ayarları kısmısn dan bağlanma seceneklerı nı pc suıte yada bağlandıgında sor secenegıne getırın )
5-sonra baslat denetım masası-ağ bağlantıları telefon ve modem secenekleri kısmına gelın
6-ulke kodu turkıye alan kodu bulundugunuz ılın alan kodunu basında sıfır olmadan yazın ornegın 380 tamam deyın
7-acılan telefon ve modem seceneklerı menusunden arama kuralları -modemler-gelısmıs cıkacak buradan modemlere gırın
8-modem yazan yerın altında telefonunuzun markası cıkacak ornegın samsun .. sonra aozellıkler e tıklayıp tanı nıyı tıklayın
9-modem sorgulama yazan yere tıklayın bağlantı ayarı yapılcak ve onay verevcek
10-masa ustune kurdgumuz pc suıte 3,1 programını acınve alttakı ayar menusunden ınternet connectoru ekleyın
11-cep tele ısmı cıktıktan sonra kosedeki ayar menusune gırın otomatık olarak gereklı ayarları kendı yapıyor sız sadece kullandıgnız hattı secıp tamam a tıklayıp bağlanın
12-hadı hayırlı olsun unutmayın ılk etapda cok hızlı bağlanırsnız ama 1gb kota dsutukten sonra bağlantı hızı duser
byozkan..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung gt s3353 kullanıyorum ve bağlantılarda pc studio yok samsung kies ve yığın bellek var. nasıl modem olarak kullanabilirim telefonumu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung gt s3353 kullanıyorum ve bağlantılarda pc studio yok samsung kies ve yığın bellek var. nasıl modem olarak kullanabilirim telefonumu??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s3653w kullanıyom new saamsung pc tüdio kurdum telefondan pc studio özeliğği özelliği aktif hale getirdim internet paketim var bilgisayarda kullanmak istiyorum ama telefonu sadece yğın bellek özelliği çalsıyo yardımcı oolurmusunuz . teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar herkeze merhhabalar oncelikle telefonumu modem olarak kullanmak istiyorum telefonumun modeli samsung l700 nasil yardimci olabilirmisiniz simdiden tesekurler