Microsoft Office 2007 Eğitimi Sertifika Programı

Bu konuyu okuyanlar

Bağcılar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu eğitim programı "Bilgisayar Okur Yazarlığı" olarak tabir edilen ve ECDL (European Computer Driving Licence), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office programlarının detaylı eğitimini içermektedir. Bu eğitim bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki katılımcılar için uygundur.

Çizgi Tagem'in bu eğitimi çeşitli eğitim kurumlarında çalışan gönüllü eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Bu eğitim yine topluma tamamen ücretsiz olarak açılmış ve isteyen herkesin istediği ortamda paylaşmasına izin verilmiştir.
Microsoft Office 2007 eğitimlerimizde Kelime İşlemci Word 2007 programı, Hesap Çizelgeleri Excel 2007 programı, Sunum Hazırlama PowerPoint 2007 programı, Veri Tabanları ve Dosyalama Access 2007 ve İletişim/Mesajlaşma Outlook 2007 programlarının didaktik bir biçimde asenkron sunulması amaçlanmıştır.
Çizgi Tagem'in Microsoft eğitimleri Ağustos ayında piyasaya çıkacak Office 2010 versiyonu için ayrıca yenilenecektir.

Gönüllü Danışman Hocalarımız:

Hediye Miktarı
Samsung NetBook PC x 3 Adet
Microsoft Office 2010 (Türkçe) x 10 Adet
BigBoy 4 GB'lık Micro SD + UltraSlim Card Reader x 25 Adet
Çizgi Tagem Eğitim Setleri x 50 Adet
Chip Dergisi 1 Yıllık Abonelik x 50 Adet
eScan Anti Virüs Programı ve Tornavida Seti x 500 Adet

Notlar:

1. Hediyeler eğitim programımızı 500 kişi bitirdiğinden çekiliş ile verilecektir. Çekiliş detayları ayrıca bildirilecektir.
  2. Microsoft Office 2010 desteği için Microsoft firmasına teşekkür ederiz.
  3. Chip Aboneliği için Chip Dergisine teşekkür ederiz
  4. BigBoy ürünleri için Asnet firmasına teşekkür ederiz.