Windows 7 Yönetici İzninin Alınması

Bu konuyu okuyanlar

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Windows 7 Bazen dosyalarımızı silmemiz için Yönetici'den izin alınmasını ister ve dosyaları silmez bu dosyaları başka programlarda kaldırmaz pc mizden bunun için video da gösterildiği şekilde kendimizi yönetici yapıcağız burda dikkat etmemiz gereken her zaman users seçip tam yetki vermemizdir.

[VIDEO]http://vimeo.com/12336506[/VIDEO]

Kaynak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben nasıl oldu bilmedim ama yeni hesap oluşturudm herhangi bir klasörü admin yaptım geçti sorun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben uzun süredir pcimin yereldisk D sinde uzun isimli bi klasör vardı muhtemelen sizde de bu sorun olmuş tur şimdi yardımcı olmaya çalışacam siz nasıl silindiğine dair
klasörün üzerine sağ tıklayıp özellikleri açın ardan güvenlik kısmına girin ordan yönetici iznini değiştirin sonra uygula ve tamama basıp klasörü kapatın ven son olarak pc yi kapatım tekrar acın ve gidin klasörün üstüne rahatca silin iş bukadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş bende olmuyo yha o users i açıorum yapıorum erişim engellendi die uyarı geliyo.
uygula yaptıktan sonra 2 uyaruı çıkıo işte erişim engellendi felan .. ? yardım edermisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nolur yardım edin ben onlara tılayamıyorumki ya nasıl olcakk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhba yerel disk d den masaüstüne aktarırken klasör boş oluyor yardımcı olbilirmisiniz:)

runawaytr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben uzun süredir pcimin yereldisk D sinde uzun isimli bi klasör vardı muhtemelen sizde de bu sorun olmuş tur şimdi yardımcı olmaya çalışacam siz nasıl silindiğine dair
klasörün üzerine sağ tıklayıp özellikleri açın ardan güvenlik kısmına girin ordan yönetici iznini değiştirin sonra uygula ve tamama basıp klasörü kapatın ven son olarak pc yi kapatım tekrar acın ve gidin klasörün üstüne rahatca silin iş bukadar
teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bilgisayarımdaki yöneticiyi yanlışlıkla bilgasayar yaptım tekrar anlatmam gerekirse yönetici bilgisayar oldu nasıl tekrar kendim olurum ? acil cevaplarsanız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyo ya sonda şey diyo güvenlik bilgisi şu sisteme uygulanırken hata oluştu diyo lütfen yardım edin