Gittiğiniz internet Cafelerde Keylogger varmı yokmu öğrenin!

Bu konuyu okuyanlar

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Knight hastasısınız evdeki net gitti yada bilgisayrınız bozuldu ,tam da pk yaparken.. hemen koşa koşa cafeye gidiyorsunuz ,yolda düşünüyorsunuz cafede keylogger varmıdır acaba ? diye hah işte tam orda devreye ben giriyorum ve size ctrl+shift+alta+x e basın diyorum.. karşınıza bir pencere açılıp ve sizden şifre istiyorsa o makinada keylogger var demektir hemen çıkıyorsunuz o cafeden başka cafeye gidiyorsunuz aynı yönttemi uyguluyorsunuz ya da bilgisayarınızı en yakın teknik servise götürüyorunuz benden bu kadar. hacklenmemek için gerisi size kalmış.........

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
iyi de bir çok key loggerın kısa yol tuşu değişebiliyor ben olsam değiştiririm hiçkimsenin aklına gelmicek bi tuş yaparım mesela ctrl+alt+shift+pause gibi...

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oda farklı bir çözüm tabi ama en mantıklısı cafelerden şifreli yerlere girmemek..

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
o da bi bakış açısı tabii (özellikle güvenmediğiniz bir yer ise)

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Okulda çok çalmıştım milletin şifrelerini, ama sorarsanız çok pişmanlık duyuyorum. Ne demişler sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
İnternet cafe gibi yerlerde keylogger olsun yada olmasın,sanal klavyeden giriş yapmayı alıskanlık haline getirin derim.

çalıştır-->> osk.exe