Saçmalığın Bu Kadarı

Bu konuyu okuyanlar

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ana sayfadaki 3d sokak resımlerıne bakayım dedim, 1 - 2 sayfa baktım sonrası oldukca yavaşlayınce alttaki beğenmedim butonuna tıkladım, yanlış yere değil üstüne basarak yazıyorum BEĞENMEDİM butonuna bastım , çıkan sonuç "
Şahin Dogan ve 16 kişi daha bunu beğendi."

Bu kadar saçmalık olurmu, hata varsa sayın yetkıler düzelsın, kımse beğenmedıği seyı zorla beğenecek değil.:thumbdown::cursing:

WordPress

Asistan
Reaksiyon puanı
1
isim soyisimde tofaşın modelleri :) forumun yöneticisine pm at düzeltirler

muse

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sdn'de düzgün yapılan şeyleri gösterin daha az sürer :D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Ana sayfadaki 3d sokak resımlerıne bakayım dedim, 1 - 2 sayfa baktım sonrası oldukca yavaşlayınce alttaki beğenmedim butonuna tıkladım, yanlış yere değil üstüne basarak yazıyorum BEĞENMEDİM butonuna bastım , çıkan sonuç "
Şahin Dogan ve 16 kişi daha bunu beğendi."

Bu kadar saçmalık olurmu, hata varsa sayın yetkıler düzelsın, kımse beğenmedıği seyı zorla beğenecek değil.:thumbdown::cursing:

Saçmalığın nerede olduğunu anlamak zor çünkü o 17 kişinin beğendiği kısım Facebook uygulaması, sizin beğenmemenizle alakalı değil, siz beğenmediyi tıklamışsınız, bu zaten gözüküyor beğenmediniz diye o uygulama SDN'ye ait, ortada bir sorun gözükmüyor.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Saçmalığın nerede olduğunu anlamak zor çünkü o 17 kişinin beğendiği kısım Facebook uygulaması, sizin beğenmemenizle alakalı değil, siz beğenmediyi tıklamışsınız, bu zaten gözüküyor beğenmediniz diye o uygulama SDN'ye ait, ortada bir sorun gözükmüyor.

Beğenmedim diye bir butonmu var?

--

Evet varmış, şimdi farkettim. Hiç dikkat etmemiştim.

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Oradaki "Şahin Doğan" ben oluyorum Sayın Modum, yani Ben beğenmediğim halde beğendiğimi iddia ediyor forumunuz anlatabıldım mı ?