Windows 7 Ultimate Uzak MasaÜstü Bağlantısı ( Yardım )

Bu konuyu okuyanlar

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
2 laptobumda da windows7 Ultimate 64 bit kurulu. -----İNTERNET ----- yolu ile diğer bilgisayarıma bağlanmak ve yönetmek istiyorum..Lütfen birisi ayrıntılı açıklarsa çok sevinirim.

Ağ yolu ile değil,İnternet üzerinden diğer laptopba bağlanmak ve yönetmek istiyorum. Mesela Okuldan eve internet yolu ile bağlanmak

23423423.jpg

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Iki isletim sisteminde sistem-remote- allow remote users secili olmali.
Router uzerinde ise disaridan gelen istekleri ic ip ye yonlendirmelisin (nat) , remote connection portu 3389 dur.

Sisteminde firewall kullaniyorsan , oradaki rule larida kontrol etmende yarar var.

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
ic ip ne oluyor ? modem port açmayı biliyorum..Açacam olduğum IP yi nereden ve nasıl bulurum ?

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Teamviewer veya Logmein programlarını ve kullanımlarını araştır

damnedeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teamviewer veya Logmein programlarını ve kullanımlarını araştır

aynen arkadaşın dediği gibi teamviewer indir türkçe zaten programı iki tarafta kuruyorsun, id ve parola istiyorsun karşı taraftan kendi programında girince diğer ekran onunde. remote dektoptan çok daha kullanışlı ayrıntılı ve hızlı üstelik ücretsiz hiç kafanı karıştırma ayarlarla

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Senin Turk Telekomdan aldigin ip dis ip dir. Ic ip ise router yada modeminin kullandigin bilgisayara atadigi ip dir. Kisacai port acarken 3389 u bilgisayarin 10 lu yada 192 li olan ic ip sine yonlendireceksin.

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlar aslında amacım evdeki laptobu kullanan kardeşimi kontrol etmek..team viwer veya logmein kulladığım zaman kardeşimin haberi oluyor. anladınız umarım beni..bir de uzak masaüsütünü denicem.

olmassa ttnetin nette çocuk var uygulamasına abone olacam

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Uzak masa ustu yaptigin zaman onu baglantisi duser.. Radmini bir denemeni oneririm ayda keyloger kur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şifreyi yazıyorum kabul etmiyor hangi şifreyi yazıcaz arkadaşlar:unsure:

Son mesajlar