Kadınlar Hakkında Bilinmeyenler

Bu konuyu okuyanlar

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
500
1) Erkekler kadinlarin bazen diger zamanlardan biraz daha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kirilan bir kalbi bile onaracaktir.
2) Erkekler kadinlarin bazi durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadinin istediklerini yaptirtmak için birbirinden kurnazca numaralari vardir. Erkeklerin tahmin ettigi kadar saf bir kiz yoktur.
3) Kadinlar bir takim seyleri inanilmaz alttan alirlar. Hiçbir erkek kadinin alttan aldiginin farkina varamaz. Tartismalarin alt yapisinda genelde bu vardir.
4) Ev isleriyle ugrasmaktan çok yorgun düstüklerinde bile erkekler kadinlarin maruz kaldiklari bu Çin iskencesini görmezden gelerek azimle evin durumundan yakinirlar.
5) Kadinlarin kumandayi ele geçirdiklerinde neler yapabileceklerini ve bundan nasil bir huzur duyabileceklerini bilmezler.
6) Arabayi kadinlar kullanirken erkeklerin yaptiklari elestirileri kadinlar aslinda duymazdan gelirler. Kadinlar ehliyetlerinin çikletten çikmadigini bilirler.
7) Erkekler taciz edilen kadinlarin neler hissettiklerini asla bilemeyecekler. Gündelik hayatta kadinlari taciz etmeye bir marifetmis gibi devam edecekler.
8) Erkekler kadinlarla kavga ederlerken güler yüz ve tatli dille her seyi halledebileceklerini bir türlü fark edemezler. Bozulan iliskilerdeki temel sorun belki de güler yüz eksikligidir.
9) Erkekler futbol seyrederken kadinlarin neler hissettiklerini anlayamazlar. Varsa yoksa tuttugu takimin galip gelmesidir akillarindan geçen... Televizyonda maç seyreden bir erkek yanindaki kadinin degerini çoktan unutmustur.
10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli oldugu yerlerde bile erkekler aslinda hakli olduklarini savunurlarken yinede kadinlarin hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler..
:yes:

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
5) Kadinlarin kumandayi ele geçirdiklerinde neler yapabileceklerini ve bundan nasil bir huzur duyabileceklerini bilmezler.

Bu çok sakıncalı bir madde :D Kumandayı ele aldılar mı abuk sabuk programları nasıl buluyorlar çok merak ediyorum :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
1) Erkekler kadinlarin bazen diger zamanlardan biraz daha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kirilan bir kalbi bile onaracaktir.

3) Kadinlar bir takim seyleri inanilmaz alttan alirlar. Hiçbir erkek kadinin alttan aldiginin farkina varamaz. Tartismalarin alt yapisinda genelde bu vardir.

8) Erkekler kadinlarla kavga ederlerken güler yüz ve tatli dille her seyi halledebileceklerini bir türlü fark edemezler. Bozulan iliskilerdeki temel sorun belki de güler yüz eksikligidir.

Şu 3 maddeyi 9 aylık ve hala devam eden ilişkimde öğrenmiş oldum :)

Ayd

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şu son zamanlarda rastladığım hep benzer konular.. Kadınlar hakkında bilinmeyenler yok kadınların üstün yanları, yok kadınları aslında tanımıyorsunuz felam filem hep kendilerini kusursuz gösteren konular... Aslında en zeki geçineniz bile o kadar saf o kadar kör ki. Bunu da ekle maddelerine nasılsa muhtemel verceğin cevap bu olacaktır. "Biz istediğimiz sürece saf taklidi yaparız, aslında herşeyden haberimiz vardır" Bayılırsınız sevilmeye ama o sevgiye o kadar nankörce yaklaşırsınız. Nasılsa seven biri var onu çıldırtmak hoşunuza gidiyordur bunun için diğer kişinin nasıl olması gerektiği sizi ilgilendirmez...

Reaksiyon puanı
188
Kadınları anlamaya çalışmayı bıraktım ben. gayet mantıksızca bir işleyiş yapısı var çünkü :D

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Kadınları anlamaya çalışmayı bıraktım ben. gayet mantıksızca bir işleyiş yapısı var çünkü :D

Kadınlar genelde duygularıyla haraket eder erkekler ise mantıkları ile bu yüzden kadınların yaptıkları şeyler genelde anlamsız geliyor.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Şu son zamanlarda rastladığım hep benzer konular.. Kadınlar hakkında bilinmeyenler yok kadınların üstün yanları, yok kadınları aslında tanımıyorsunuz felam filem hep kendilerini kusursuz gösteren konular... Aslında en zeki geçineniz bile o kadar saf o kadar kör ki. Bunu da ekle maddelerine nasılsa muhtemel verceğin cevap bu olacaktır. "Biz istediğimiz sürece saf taklidi yaparız, aslında herşeyden haberimiz vardır" Bayılırsınız sevilmeye ama o sevgiye o kadar nankörce yaklaşırsınız. Nasılsa seven biri var onu çıldırtmak hoşunuza gidiyordur bunun için diğer kişinin nasıl olması gerektiği sizi ilgilendirmez...

:hammer: Sen çok iyi tanıyorsun galiba. Heralde bir kız seni kıskandırmak için biriyle çıktı yediremedin buraya yazdın.

seedless

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kıskandırmak için biriyle çıkmak akıllıca bir fikir mi?
Ayrıca bu 9 maddenin hiç biri bana uymuyor, o zaman erkek değilim ben. Maddeler hepsi erkekler.... diye başladığına göre.:D:D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Kıskandırmak için biriyle çıkmak akıllıca bir fikir mi?
Ayrıca bu 9 maddenin hiç biri bana uymuyor, o zaman erkek değilim ben. Maddeler hepsi erkekler.... diye başladığına göre.:D:D

Genel bir tabir kullanılmış. İstisnalar oluyor. Ayrıca maddelerin hiçbiri sana uymuyorsa peşinde kızlar olması lazım. Bulmuşlar tam istedikleri gibi erkeği dimi yani ::thumbup:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Kadınlar genelde duygularıyla haraket eder erkekler ise mantıkları ile bu yüzden kadınların yaptıkları şeyler genelde anlamsız geliyor.

Evet haklı olabilirsin...
Demekki neymiş...
Kadınlara mantıkla değil duygularla yaklaşmak gerekiyormuş...

seedless

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Genel bir tabir kullanılmış. İstisnalar oluyor. Ayrıca maddelerin hiçbiri sana uymuyorsa peşinde kızlar olması lazım. Bulmuşlar tam istedikleri gibi erkeği dimi yani ::thumbup:
Bulmuslar da hala ariyoruz gibi davraniyorlar. Ama benim oyle bi çabam yok kendileri bilir:D Kisacasi cok tuhaf varliklar..:mrgreen:

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bu zamanin kizlari nabza gore serbet veren cinstten.cok iyi yalan soyleyebiliyorlar,simdiki kizlarin tek derdi populer olma,tum gozlerin ustunde olmasini isteme cabasindadirlar.bu konuyla bu sozlerin ilgisi eminim yktur ama yinede yazmak istedim :) Bu saatte biraz sinirli olunca boyle ilgisiz seyler yazilabiliyor,konu sahibi kusura bakmasin...

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Şu son zamanlarda rastladığım hep benzer konular.. Kadınlar hakkında bilinmeyenler yok kadınların üstün yanları, yok kadınları aslında tanımıyorsunuz felam filem hep kendilerini kusursuz gösteren konular... Aslında en zeki geçineniz bile o kadar saf o kadar kör ki. Bunu da ekle maddelerine nasılsa muhtemel verceğin cevap bu olacaktır. "Biz istediğimiz sürece saf taklidi yaparız, aslında herşeyden haberimiz vardır" Bayılırsınız sevilmeye ama o sevgiye o kadar nankörce yaklaşırsınız . Nasılsa seven biri var onu çıldırtmak hoşunuza gidiyordur bunun için diğer kişinin nasıl olması gerektiği sizi ilgilendirmez...

yavaaaşş

hişşşş sakin... nasıl genellemer bunlar. hırsın kimeyse, isim ver. genelleme yapma. ne de olsa biz tanımıyoruz ;) rahat ol.

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
baştan söyleyeyim okumadım okumamda böyle şeyleri
yok efendim kadınlar şundan hoşlanır yok bunu sever
şöyle yaparsan güler böyle yaparsan ağlar fln tarzı şeyler çok saçma
çünkü her kadın kendi içinde apayrı bir dünya
sabah olur dediğini akam kabul etmez
akşam beğendiği şeyi sabah istemez
ne desem boş ne yapsan boş:D

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bunlar bilinmeyenler mi :D

---------- saat 02:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 02:27 eklenmişti ----------

AYD, 30 yaşını devir bi :) anladım ben seni... Kendine de 26, 27 yaşlarında bir kız arkadaş bulursun, daha erkenden ciddi takılmaya gerek yok. En erken o sıralarda akılları başlarına gelmeye başlıyor çünkü ortalama olarak ;)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
İnsanlara karşı biraz adil olmak lazım,ne verirsen onu alırsın,karşındakinin kadın yada erkek olmasının farkı yok.Bizim evde bu problemlerin hiçbiri yaşanmıyor Allah'a şükür,eşim dizi izlerken ben onu kendi haline bırakırım ,ben maç izlerken de o beni,ev işlerini beraber yaparız masayı beraber hazırlarız beraber toplarız.Aynı evde yaşıyoruz sonuçta ve en önemlisi eşim, herkesin ayrı bir görev edinmesine gerek yok,beraber güzelce yaşıyoruz:)

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli oldugu yerlerde bile erkekler aslinda hakli olduklarini savunurlarken yinede kadinlarin hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler..
:yes::yes::yes:

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Tehlikeli bir konu olmuş:) Kadınların gazabından da korkmak lazım:D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
9) Erkekler futbol seyrederken kadinlarin neler hissettiklerini anlayamazlar. Varsa yoksa tuttugu takimin galip gelmesidir akillarindan geçen... Televizyonda maç seyreden bir erkek yanindaki kadinin degerini çoktan unutmustur.

ulan hatuna sevgimizi göstermek için futbolda mı?? seyretmiyecezzzz :D bumudur yani?? :D kimse benim futboluma karışamaz :D

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47

Sorunda zaten her zaman ilgi istenilmesi )))

Bir erkek her zaman ilgi gösteremez ,, Başlarda gördüğü ilgiyle yetinmeyi bilecek artık :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
konu dışına saçma genellemeler adında bir alt kategori açılmalı artık

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
erkek, kadın, sivaslı, karadenizli, türk, kürt bütün bu ayrımlar bizim insan olduğumuzu unutturup farklı dünyalara ait olduğumuzu hissetmemiz için yapılan yapay ayrımlar. gerçek şudur ki insan zayıftır, acelecidir, dünyaya meyyaldir, ruh taşıdığı için maîdir yani akıcıdır bir anda herşeyi değişebilir. ha ama şunu kabul ediyorum. kadınlar gerçekten ayrı bir alem. Allah şeytanın tuzağını zayıf diye nitelerken, kadının tuzağını içinden çıkılmaz derecede büyük olarak nitelendiriyor. (merak edenler yusuf suresini okuyabilirler mealini, kesmezse tefsirine bakabilirler internetten elmalı tefsiri var internette) ben bir erkek olarak son derece kompleks girift taraflarım olduğu kadar son derece basit şifrelerim de var olduğunun farkındayım. kadınların şifreleri daha karmaşık ve bazen kendileri bile unutabiliyorlar. :D :D :D