1.500 - 2.000 TL Arası Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar 1.500 - 2.000 TL arası laptop alacağım ama laptoplardan pek anlayan birisi değilim bana tavsiye edebileceğiniz bir laptop var mı ? Biraz oyun üzerine kurulu olan bir laptop tavsiyesi yaparsanız mutlu olurum yardım edenler için teşekkür ederim :)

septimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
samsung lara bak kesinlikle, ben 9 ay önce aldım fs03 modelini ve şu an yeni çıkmış bir oyunu bile full özellikte oynayabiliyorum kasmadan, o fiyatlara şu an daha iyi samsung larda vardır

devilboy21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
packerd bell easynote TJ65 kullanıcısıyım.. üstüne tanımam. core duo t9600 2.8 ghz 4 gb ram 320 gb hdd 1 gb paylaşımsız ekran kartı.webcam bluetooth. 1650-1750 tl civarında.... win 7 geliyor üzerinde

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar şöyle biraz tanıdık markalar olsa aslında önerebileceğiniz toshiba, asus, samsung gibi :)

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
http://www.vatanbilgisayar.com/asus...30-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=45230

http://www.vatanbilgisayar.com/acer...320m-bt-wv7pre/productdetails.aspx?I_ID=42259

Özelliklerine göre fiyatı iyi olmasına karşın HP maalesef sorunlu bir marka. Yeni kasalar hakkında bir yorum yapmam doğru olmaz belki ama eski dv5 ve dv6 modellerinde başta ısınma olmak üzere kronik sorunlar vardı. Alırken bu konuda biraz araştırma yapmanızda fayda var.

Not: HP kullanıcısıyım.

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Hocam samsung kesinlikle alma derim teknik servisi berbat hatta berbat bile az kalır.. Model değilde marka önerim ben tavsiyem asus alman teknik servisi de makineleri de harika ama daha uygun fiyata daha iyi özellikler diyosan da acer araştır bence..

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
yardım eden herkeze teşekkür ederim :) yorumlarınızı dikkate alacağım özellikle hp ve samsung'dan uzak duracağım bu yorumlardan sonra :) acer, toshiba yada asus marka olması benim için daha iyi olucak gibi bu yorumlardan sonra biraz da dış görünümü güzel olan bir laptop olursa şayet güzel olucak (çok şey istiyorum gibi :blushing:) mesela şu samsung'un yeni reklamında bir laptop vardı kırmızı birşey parlıyor falan onun gibi birşey olursa mesela görünümü :w00t:

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Asus'tan ötesini hiç saymam. Hp, Samsung vs. hikaye hepsi.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Rica ederim ne demek. Böyle olunca yardım etmek bile gelmiyor insanın içinden :/

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Müdahale ediyorum konuya :D

2000 ye kadar ise tek tavsiyem

http://www.vatanbilgisayar.com/asus...30-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=45230

Core i7
5730 ekran kartı(şu an uçuk makineler dışındaki en iyi laptop ekran kartı)
640gb hdd
16 HD ekran.

İnan bana pişman olmazsın :) Samsungun o modellerinden çok daha iyi bu model. Sonra teşekkür edersin :)

çok teşekkür ederim yardım edenler için :)

@POWER tavsiyene uyucam umarım dediğin gibi hiç bir sorun çıkmaz çıkarsada burdasın nasılsa :D çok çok teşekkür ederim tekrar herkeze :)

Rica ederim ne demek. Böyle olunca yardım etmek bile gelmiyor insanın içinden :/

yeni eve taşındığımız için şu anlık internetim olmuyor malesef anca kafeye gidip online oluyorum sanmaki teşekkür etmeyip çekip gidenlerdenim sadece online olamadığımdan dolayı böyle oluyor teşekkür etmedi sanma sakın :| tek senin için değil herkeze teşekkür ederim :)

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Ya teşekkür etmek değil mesele ne oldu ne glişti kim ne aldı ne etti cevbap yazılmayınca yoksa kimseyi sallamadı mı diyorum o zaman :)

Bir sürü araştırma yapılıyor önerebilmek, yardım edebilmek için. Hani insan sonucu merak ediyor. E bi hayırlı olsun diyeceğiz değil mi ama :)

guman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Tasarımı güzel olsun diyosan kesinlikle acer al derim.

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Ya teşekkür etmek değil mesele ne oldu ne glişti kim ne aldı ne etti cevbap yazılmayınca yoksa kimseyi sallamadı mı diyorum o zaman :)

Bir sürü araştırma yapılıyor önerebilmek, yardım edebilmek için. Hani insan sonucu merak ediyor. E bi hayırlı olsun diyeceğiz değil mi ama :)

diyer arkadaşların önerdiği laptoplarda güzel ancak görünümü pek hoşuma gitmedi senin önerdiğin laptopun özellikleri olsun görünümü olsun çok hoş olduğundan en kısa zamanda onu almaya karar verdim aması var birde tabi babamı ikna etmeye çalışıyorum o 1.500 TL altındaki laptoplar olsun diyor ama almışken iyi birşey alayım istiyorum bende kafama koydum onu alıcam :D

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben 1 ay önce asus marka laptop almıştım. Migrosta indirime girmişti. 1199 TL ye 12 ay taksitli aldım aynı ürünü internetten araştırdım. 1265 TL altında fiyat bulamadım. Bence asus alın iyi markadır.

coransoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle kazasız belasız bir alışveriş nasip ederim.

Hepsiburada.com : HP Pavilion DV6-3050ET Intel Core i7 720QM 1.6GHZ 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar WN775EA | Bilgisayar

Performans ve kasa kalitesi açısından bence çok iyi arkadaşa hpnin i5 serisinden almıştık geçen hafta bunu gördükten sonra pişman oldu. Oynatmıyacağı oyun çalıştırmıyacağı program yoktur tavsiye ederim.

Edit : http://www.istanbulbilisim.com.tr/p...atlari-notebook-taksit-avantajlari,18830.html

Buradaki fiyat daha iyiymiş...

sahafcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus K52 Serisinden 169v- 170r modellere göz atabilirsin Fiyat performans olarak çok iyi

optiimiist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus iyi demişsiniz ama!
geçen yıl asustan 4 tane dizüstü aldık
4 ünün de ekranları bozuldu servise gitti geldi yine aynı..
birinini kulaklık çıkışı bozuldu..
2 sinin fanı tıkandı..
bu arızalar olurken günlerce hatta haftalarca aradığım asus servisinden telefonu açan olmadı..
bilmiyorum benim başıma gelenler bunlar...

tasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
laptop alacak arkadaşlar www.birtuslaal.com a baksın arkadaşım geçen aldı 1300 tl civarı 10 numara. tabiki herkesin beklentisi farklı arkadaş Borsayla uğraşıyo kendine yetecek bişey lazımdı araştırdı bu siteden aldı hemde ürün diğer yerlerden uygundu.

D

Developer

SDN Okuru
Casper kesinlikle alınmaz, çin malı üretime başladılar. Özellikle Nirvana serisiyle teknoloji hayatına bir adım daha attılar ama daha ne olduğu belli değil.. Servisi kötü ve çabuk bozulma & çökme gibi durumları var.

Lenovo y560 öneririm :

4GB Ram - 1gb Ekran Kartı Ati hd 5730 - core i7 işlemci - 750 gb hdd = 1.922 TL internet fiyatlı fakat mağaza fiyatının daha düşük olacağını düşünüyorum, çünkü internet fiyatı daha pahalıdır her zaman..

http://www.vatanbilgisayar.com/leno...w-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=51343

Silkroad Online isimli oyunda 10 client , GTA IV , Need For Speed Hor Pursuit, Call Of Duty 6 , 10 internet sayfası ve müzik çalıyordu bana mısın demedi, arkadaş denedi kanıtlandı. Bu yazdığım şey i5 işlemcide oldu , i7 işlemcisini düşünemiyorum..

SizinMagaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu fiyatlara alınabilecek en iyi ürün LG A510-U.AE13T işlemci I5-560 her I5 aynı değildir...
Bu işlemcinin Intel'in sitesinden gelişmiş özelliklerine bakarsanız yok yok...

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=49653&code=Intel®+Core™+i5-560M+Processor+(3M+Cache,+2.66+GHz)

Intel® Turbo Boost Technology
YesIntel® Hyper-Threading Technology

YesIntel® Virtualization Technology (VT-x)

YesIntel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)

YesIntel® Trusted Execution Technology

YesAES New Instructions

YesIntel® 64

YesIdle States
YesEnhanced Intel SpeedStep® Technology

YesThermal Monitoring Technologies
YesIntel® Fast Memory Access
YesIntel® Flex Memory Access
YesExecute Disable Bit
Yes

imagemagic.php

fiyatı da çok makul... Ekran kartı 1,5GB, 15.6" Ekran

Bu sitede bulabilirsiniz;

http://www.sizinmagaza.com/a510-560m-266ghz-500gb-w7p64bit-p-71554.html

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bütçen bu seviyede ise Dell veya Sony Vaio'dan başka bir notebook a bulaşma hiç bence.

Şu bilgisayarı şiddetle öneririm mesela. Canavar gibi makine.

fiprovet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sahafcan'a katılıyorum ben aldım yaklaşık 7 aydır kullanmaktayım ve gayette memnunum performans bilgisayarı zaten K serisi

mutlu3000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu Hortlamış üzerinden aylar geçmiş herhalde almıştır :)

Son mesajlar