Öss dergilerinin ücreti ne kadar bilen varmı?

Bu konuyu okuyanlar

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Öss sınavı yaklaşıyor muhtemelen sizde benim gibi dergilerden kitaplardan falan çalışıyosunuzdur.E o zaman bu sorunun cevabını biliyosunuzdur.Final ve sınav ın öss hazırlık dergilerinin ücreti ne kadar bilen varmı veya bunların ücretlerini nereden bulabilirim (sitelerinde abonelik ücretleri yazıyor sadece)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim yazacaksanız yazın dergilerin ücretini.Bi konu açtık millet geyik yapıyo..

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
sana istersen tavsiyedede bulunurum seviyen puanın falan ne durumda çünkü dergilerde şu saatten sonra bayaa bi konu geçtide 2. bölüm konuları başlıyor şu sıralarda dergilerde

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
sana istersen tavsiyedede bulunurum seviyen puanın falan ne durumda çünkü dergilerde şu saatten sonra bayaa bi konu geçtide 2. bölüm konuları başlıyor şu sıralarda dergilerde
Bana sadece sınav ve final dergilerinin öss hazırlık sürümü ücretleri lazım.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bizde Fem'in bir dergisi var üzerinde 7liralık fiyat yazıyor, büyük bir ihtimalle diğerleri 6-8 lira aralığındadır.

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
http://www.sinavdergisi.com.tr/page.php?ID=5

http://shop.final.com.tr/

buralar yeterli olabilir sanırım tam bilmiyorum ama fiyatlar yazıyodu hangi dergileri aradığınıda bilmiyorum bölüm falan

Jojoba dedi ki:
bizde Fem'in bir dergisi var üzerinde 7liralık fiyat yazıyor, büyük bir ihtimalle diğerleri 6-8 lira aralığındadır.
sende fememi gidiyosun benim geçen seneki dersanem :)
Yok yav senin verdiklerin abonelik falan istiyor ben öyle çok istemiyorum normal bildiğin dergi satan yerlerde sınav veya finalin öss hazırlık dergilerinin fiyatlarını soruyorum.Hani haftada 1 falan çıkıyoya onların fiyatlarını soruyorum..Hani içinde deneme soruları testler falan varya haftalık çıkıyo onlar heralde..

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
haaaa onları bilmemde piyasada en iyisi zamanın öss dergisidir ona bak derim Türkiye çapınca bir çok kurumdada kullanılan bir dergi sadece fem değil birçok dersanede kullanılıyor o işe yarar ama final ve sınavı bilmiyorum tek bildiğim heralde sınava doğru çıkarıyolardı onlar ama deneme sınavı gibi istiyorsan zamanın öss dergisi çok iyi

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konuyu saptıran mesajlar silinmiştir. !!!

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
haaaa onları bilmemde piyasada en iyisi zamanın öss dergisidir ona bak derim Türkiye çapınca bir çok kurumdada kullanılan bir dergi sadece fem değil birçok dersanede kullanılıyor o işe yarar ama final ve sınavı bilmiyorum tek bildiğim heralde sınava doğru çıkarıyolardı onlar ama deneme sınavı gibi istiyorsan zamanın öss dergisi çok iyi
İnternette baktım bi yerde zaman dergisi her pazar çıkıyomuş diyolar biyerdede cumaları zamanla beraber dağıtılıyo diyolar..

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ya tam hatırlamıyom ama cuma olabilir çünkü dersanede haftasonu zaman sınavı yapıyolardı ama emin değilim zaten gazetecilerden öğrenirsin.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
blogger dedi ki:
bdco dedi ki:
İnternette baktım bi yerde zaman dergisi her pazar çıkıyomuş diyolar biyerdede cumaları zamanla beraber dağıtılıyo diyolar..
o da evde var üzerinde Cuma dağıtılır yazıyor; Sınav, Final iyidir Uğur yayınlarının da deneme sınavları güzel, Tümay'ın konu anlatımlı kitapları harika

bdco dedi ki:
Jojoba dedi ki:
yok ben gitmiyorum yıllar oldu biz dersane bitireli, kardeşim hazırlanıyor

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Jojoba dedi ki:
blogger dedi ki:
bdco dedi ki:
o da evde var üzerinde Cuma dağıtılır yazıyor; Sınav, Final iyidir Uğur yayınlarının da deneme sınavları güzel, Tümay'ın konu anlatımlı kitapları harika

bdco dedi ki:
Jojoba dedi ki:
yok ben gitmiyorum yıllar oldu biz dersane bitireli, kardeşim hazırlanıyor
Zamanla beraber ücretsizmi veriliyor yoksa gazetenin yanında ek ücretlemi alınıyor.???

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
gazate harici ek para vermek gerekiyor sanırım üzerinde 1,1 YTL yazıyor; sadece deneme sınavı satabilir mi onu bilmiyorum

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
sadece deneme vermiyorlar bildiğim kadarıyla gazete+deneme

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Neyse ya 1,1 artık veririz her hafta.. ;)

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
zamanın sitesinede bak bi istersen tam bilmiyorum ama öss dergisi sayfasında üye ol sıranı değerlendir gibi şeyler yazıyodu

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
zamanın sitesinede bak bi istersen tam bilmiyorum ama öss dergisi sayfasında üye ol sıranı değerlendir gibi şeyler yazıyodu
Zamanın şöyle bi öss dergisi ve cevaplarıyla ilgili sayfası var: oss.zaman.com.tr ama bi türlü üye olamadım.Üye formunu dolduruyorum kayıt ol diyorum yine aynı sayfa geliyo belki kayıt olmuşumdur diyorum giriş yapamıyorum mailime bişeyde gelmemiş.Sorun var heralde sitesinde..

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
yaa böyle veren çok var ama önemli olan sınav kalitesi. gazeteler hep verir ama işte pek itibar görmez.fakat bu zaman öss dergisi kolay değildir zorda değildir tam ayarında bir sınavdır diğerlerinede bakabilirsin tabi ama öncelikle dediğimi çözersen daha yararlı olur

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
yaa böyle veren çok var ama önemli olan sınav kalitesi. gazeteler hep verir ama işte pek itibar görmez.fakat bu zaman öss dergisi kolay değildir zorda değildir tam ayarında bir sınavdır diğerlerinede bakabilirsin tabi ama öncelikle dediğimi çözersen daha yararlı olur
Zaten cuma günü gazeteciye gidip bakıcam yukarıda sadece bildiri yaptım ;) yoksa intertte herkes zaten zamanın dergisini öneriyor onu alıcağım kesinde belki başkalarınıda alırım..

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bugün zamanın dergisini aldım 1.1 ytlye.Bugünkü fen-sosyal kitapçığıymış.Diğer dersler önümüzdeki hafta verilecek heralde.Dergide baya bi kalınmış çöz çöz bitmez :D