Kalaşnikoflu Damat Baskını

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
11212833.jpg
Sabaha karşı kayınpederinin evini Kalaşnikof’la basan damat kurşun yağdırdı. Baldız öldü, kayınvalide ağır yaralandı. Kaçan damat aranıyor.

ŞANLIURFA’nın Suruç İlçesi’ne bağlı Denizbacı Köyü’nde Mevlüt Sümer (26), iddiaya göre sık sık tartıştığı 4 yıllık eşi Fatma’yı (23) sürekli dövdü. Fatma Sümer, eşinin son olarak 3 yaşındaki oğullarını da dövmesi üzerine Suruç’ta oturan ailesine, “Gelin beni ve oğlumu kurtarın” diye haber yolladı. Baba Celal Polat (62), yakınlarıyla birlikte köye geldi, damadına kızı ve torununu götüreceğini söyledi. Mevlüt Sümer karşı çıkınca jandarmaya haber verildi. Geçen cumartesi köye gelen jandarma, Fatma Sümer’i, babasına teslim etti. Bunun üzerine Mevlüt Sümer, pazar günü sabaha karşı kayınpederinin evini bastı. Evin elektriğini kesen Sümer, 13 kişinin uyuduğu evi Kalaşnikof’la taradı. Yaklaşık 50 el ateş eden Sümer’in silahından çıkan kurşunlar, baldızı Zahide Polat’ın (20) ölümüne, kayınvalidesi Bedia Polat’ın (44) ağır yaralanmasına neden oldu. Saldırıda camları kırılan yan odada ailenin 13 ferdi uyuyordu. Kaçan Mevlüt Sümer aranıyor.

Kardeşine ağıt yaktı

Kocası Mevlüt Sümer’in (solda) kurşun yağmurundan babası ve çocuğuyla birlikte kurtulan Fatma Sümer, kardeşi Zahide’nin (yanda) kendisi yüzünden öldüğünü söyleyip, “Keşke onun yerine ben ölseydim” diye ağıt yaktı.

Kaynak

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Biz bitmişiz de yeni yeni haberimiz oluyor.Artık hiç bir şey insanları durdurmuyor.Ne cezalar ne Allah korkusu...Kafası kızan psikopat oluyor,eline silahı alan önüne geleni gözünü kırpmadan öldürüyor.Hani derler ya sallandıracaksın bir ikisini meydanda diye artık o seviyeye geliyoruz.Her şey kökten çürüyor...Sonumuz hayrolsun