Peki ya damat ! :)

Bu konuyu okuyanlar

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
İlk defa bir dügün törenine katılan küçük kız annesine fısıltıyla sorar :
- "Neden gelinler beyaz gelinlik giyer? "
- "Çünkü , yavrucum, beyaz mutlulugun rengidir, bugün de onun en mutlu günü ..." diyerek anne kızının sorusunu cevaplandırmaya çalışır.
Küçük kız biraz düşünür ve ikinci sorusunu sorar .
- "O zaman damat neden siyah giyiniyor?

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herzaman çocukların inanılmaz sorularından korkmuşumdur. 5 yaşındaki bir kız çocuğunun sorusu karşsında cevap verememiştim.
"abi neden sigara içiyorsun?"
neden içiyorum ben de bilmiyorum. babam derdi sigara aptal adam işidir. evet ben aptalım o yüzden içiyorum diyemedim.:(

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
rave dedi ki:
herzaman çocukların inanılmaz sorularından korkmuşumdur. 5 yaşındaki bir kız çocuğunun sorusu karşsında cevap verememiştim.
neden içiyorum ben de bilmiyorum. babam derdi sigara aptal adam işidir. evet ben aptalım o yüzden içiyorum diyemedim.:(

5 yaşında bir yeğenim var bazen beni de çok zor durumlarda bıraktığı oluyo :) Babam sigara içtiği için öldü sen neden içiyosun ? Ölüm çok mu güzel ? Bişi diyemedim :(

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
olayı az daha farklı boyutlara taşıyım ben, nikah memuru neden kırmızı pelerin giyiyor? söyleyin

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bilmemmmm aşkın rengi olduğu için olabilir mi :D :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
too_late dedi ki:
rave dedi ki:

5 yaşında bir yeğenim var bazen beni de çok zor durumlarda bıraktığı oluyo :) Babam sigara içtiği için öldü sen neden içiyosun ? Ölüm çok mu güzel ? Bişi diyemedim :(
sen de mi içiyorsun ya üzüldüm bak :( yavaş yavaş azalt en kısa zamanda bırakırsın inşallah

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Babam bazen daha beterlerini soruyo :D Espiri olsun diye.

Birkeresinde insanlar sarılınca niye sallanır diye sormuştu. :D

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ESDİEN dedi ki:
Babam bazen daha beterlerini soruyo :D Espiri olsun diye.

Birkeresinde insanlar sarılınca niye sallanır diye sormuştu. :D

Bak bu iyiydi :)

fatfat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sallanınca beyinciğin dengesi bozulmasından dolayı beyine mesaj gönderiyor denge bozuldu ya sarhoşsun ya mutlusun die ondandır belki :p

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
fatfat dedi ki:
sallanınca beyinciğin dengesi bozulmasından dolayı beyine mesaj gönderiyor denge bozuldu ya sarhoşsun ya mutlusun die ondandır belki :p

Nası yani ya :^)