Hoparlörü Devre Dışı Bıraktım.geri Getiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

bluehand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win7 kullanıyorum.ses denetimi seçeneklerinde hoparlörü devre dışı bıraktım.Tamamen gitti.Ne yaptıysam düzelmiyor :blush:

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Denetim masası>Donanım ve ses>ses>ses aygıtlarını yönetten hangisi devre dışı ise sağ tıkla etkinleştir geçmiş olsunn :)

bluehand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam yaptım devre dışı bırakılan aygıtları açcakmışız teşekkürler

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
2 dakikada sorun çözülür.

SDN

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Xp'de başıma gelmişti. Bluesoil programı ses çıkış aygıtı olarak kendini ayarlıyordu. Yeni bir kullanıcı oluşturarak çözdüm. :)

))=ßy_KePi=)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün beninde başıma geldi 2 satte zor cözdüm!!önemli olan caba ve gayrett!!şifremii yeni bulabildim..!!bilseydim girer sorardım!!

ilksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar bende realtek hd graphics düzgün çalışmıyordu ses efketlerini kullanamıyordum bende aygıt yöneticisinden sürücüye geri dön dedim artık hoparlörünü diğer ses aygıtlarını algılamıyo bilgisyara ses ayaraı felan yapamıyorum bir yardımcı olabilirmisiniz?(windows 7 starter kullanıyorum)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende win 7 kullanıyorum ama devre dışı olan aygıt görünmüyor/yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya beyler ben sımıd bu asus un hoperlorlu monıtorunu aldım ve sonra bı sekılde onu devere dısı bıraktım ve gerı tanımlamıyo ACIL YARDIM NOLUR!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa beyler bende devre dışı bırakılmış ama üzerine tıklanılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ses aygitlari ve ses efektlerinden ses ayari sayfam donmuş şekilde ve bilgisayarimdan ses çikmiyor yardimci olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen Devre Sışı bırakılan aygıt yok Görüntülenmıyo acill bi bakın tw9 vereyim ? ne olurr :( :( :( :helpsmilie::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar benm laptopumdan hiç ses gelmiyo yardimci olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar ben windows yedi ultimate kullanıyorum ses aygıtlarını yönet e geldim yanlıslıkla hoparlörü devre dısı bıraktım ve artık hoparlör de algılamıyor kulaklık ta ALLAH RIZASI İÇİN yardımcı olr musnuz ne yapmalıyım???

:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler hiç ugrasmayın biraz önce benmde basıma geldi sistem geri yükleme en temizi :)

gutkin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözüm Win 7 için, Bunu deneyin arkadaşlar: Denetim masası-Kurtarma-( Sol üst )Bir sorunu gider-Donanım ve ses- ses çalma-İleriyi tılayın sorunu kendisi çözüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok çok teşekkür ederim ses sorunum sizin sayenizde çözüldü açıklama için sağolun....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(merhaba benimde laptoba az önce format attım driver cdsınden format attım sorun bul yapıyorum aygıt devre dışı diyor denetim masasından bakıyordum hiç bir sorun gözükmüyor ne yapabilirim :hammer: