Orbit Downloader 4.0.0.1

Bu konuyu okuyanlar

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
3128p44.jpg

Üreticiden:
İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit Downloader, video müzik dosyalarını Myspace'den dosyaladığı gibi indiriyor. YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare ve genel indirmeyi daha kolay ve daha hızlı yapmayı amaçlıyor.

Şuanki versiyon : 4.0.0.1 Reklam Yok!!! Casus Yazılım Yok!!!

Neden Orbit Downloader kullanayım?
  • Zengin medya indirme: Medya, Müzik ve Video yayın akışları Orbit Downloader HTTP/FTP/HTTPS/RTSP/MMS/RTMP protokollerini ve zengin medya indirmelerini sağlam bir çözüm ve destek sunar. YouTube, Pandora vb. birçok müzik ve video web sitelerinden çok kolayca müzik ve video indirmesi yapabilirsiniz. Learn more...
  • Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu Orbit Downloader başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB ‘dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ‘dan daha az toplam boyut.
  • Mükemmel Hız: Orbit Downloader p2p ve çok kaynaklı indirme teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Dosya indirmelerini 500% daha hızlı yapabilirsiniz.
  • RapidShare Desteği: Orbit Downloader ençok kullanılan dosya indirme web siteleri rapidshare, megaupload, badongo, sendspace, sexuploader, yourfilehost, uploading, filefront, 4shared, turboupload, depositfiles, filefactory ve daha fazlası... more....
  • Kullanımı Kolay: Orbit Downloader basit ve kullanımı basit bir arayüzü sahiptir. Yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar çok kolaylıkla kullanabilir ve ayarlarını yapabilirler.
  • Güvenli ve Bedava: 100% bedava ve herhangi bir kayıt gerekmiyor. Reklam Yok!!! Casus Yazılım Yok!!!
Ana özellikler

1. Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme
Orbit Downloader yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümünü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca Pandora, YouTube, Yahoo, Myspace ve Rapidshare ve daha fazlasından dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.

2. İnanılmaz İndirme HızıOrbit Downloader P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Orbit Downloader gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.

3. Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu
Orbit Downloader başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB ‘dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ‘dan daha az toplam boyut.

4. Rapidshare indirme desteği.
Orbit Downloader HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Orbit Downloader dosya paylaşma web sitesi RapidShare indirmelerinizi daha hızlı bir şekilde yapar. RapidShare

zvtqwp.png

Orbit Downloader kullanmak için aşağıdaki işletim sistemlerinden ve tarayıcılardan bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir.
  • 64 MB Hafıza
  • 6 MB Boş disk alanı
  • Microsoft Windows
    windows.jpg
    NT /
    windows.jpg
    2000 /
    windows.jpg
    XP /
    windows.jpg
    2003 /
    windows-vista.jpg
    Vista
  • ie.gif
    Internet Explorer 5.0 ve yukarsı,
    firefox.gif
    FireFox 1.5 ve yukarsı
    firefox3.gif
    [FireFox3(Gran Paradiso) dahil],
    opera.gif
    Opera,
    maxthon.gif
    Maxthon ve
    netscape.gif
    Netscape

Anasayfa: http://www.orbitdownloader.com/
Lisans: Ücretsiz

İndir:
Orbit Downloader 4.0.1 Final Türkçe (3.79 MB)

Changelog

Not: Yazılım Türkçe desteklidir. Türkçeleştirmek için ''View/Language/Turkish'' yolunu izleyin. Ayrıca üretici sitesinde belirtilmemiş ama Windows 7 de destekleniyor.

nic_ufuk

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Chrome desteği yok..indirme yöneticileri chrome ile bitürlü entegrasyonu tutturamadılar idmde var ancak sorunlu..Bence 4. sürüme geçmişken arayüzde bi iki deişiklik iyi olabilirdi..

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Teşekkürler deneyeyim bakayım bişey fark edecekmiyim...

Edit : fazla bi değişiklik yokmuş..

* Added: The function of software updater. It helps you to update your software easier, quicker and more convenience when the software updater and orbit downloader melt together. It also can help you to discover, learn, and share knowledge about your favorite software in a social way, through the online community of recipester.org.

idmde var ancak sorunlu

hayır sorunlu değil.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Deneyelim :)

Denedim ve beğenmedim. İDM ve JDownloader yetiyor bana.

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Chrome ile tam uyumlu değil sağtık eklentileri vb.+ idm yüzünden chrome çöküyor..

çökmeler bende olmuyor evet sağ tık menüleri ve videolarda çıkan indirme düğmesi chrome de yok.
ama sorun değil.. şimdilik kapsamlı destek vermiyor sadece.. çok yavaş çalışıyor adamlar kaç yıldır o desteği veremediler..

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Teşekkürler,
2-3 ay önceye kadar Orbit kullanıyordum..
Şimdilerde FlashGet ve JDownloader ile devam ediyorum.