Css ile ilgili

Bu konuyu okuyanlar

error

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler. benim bir ödevim var ve web sitesi yaptım. fakat kullandığım css kodları firefox da çalışırken ie de bazıları çalışmıyor.

http://student.atilim.edu.tr/~e0508042/homework/turkce.htm

site adresi burada. bir kontrol edip, problemin nerden kaynaklandığını söylerseniz memnun olurum.
CSS'leri;
solda ki kampanyalar yazan resimlerde ( mouse üzerine geldiğinde );
ortada ki ekonomik paket ... yazan yerlerde ( mouse üzerine geldiğinde );
Referanslar gb başlıklarda ( ( mouse üzerine geldiğinde ) kullandım. IE de çalışmayanlar bunlar.
Şimdiden teşekkürler.

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardeş sen bence bizi hiç uğraştırma, hem kendin yorulma, kur dreamweaver, siteyide onla aç. Nasıl olsa hangi kodların hangi browser da sorun çıkaracağını söylüyor. Deneme sürümü sanırım 30 gün. Şimdiden kolay gelsin.

error

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikxan dedi ki:
Kardeş sen bence bizi hiç uğraştırma, hem kendin yorulma, kur dreamweaver, siteyide onla aç. Nasıl olsa hangi kodların hangi browser da sorun çıkaracağını söylüyor. Deneme sürümü sanırım 30 gün. Şimdiden kolay gelsin.
dreamweaver'da ie için gözüken bir hata yok. bu arada hiç uğraştırma fln derken herhalde post kasmak için cevap yazıyorsun. kimse sana uğraş demedi.

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Niye laf olsun diye yazayım ? Bakarsan yazdıklarıma. Kimse pek kolay kolay css ile uğraşmaz. Altına yazılacak yorumlar genellikle çözümle alakası olmayacakta ondan böyle söyledim. Üstelik umarsamasam niye dreamweaver i önereyeyim. Siteye baktım üstelik IE nin durum çubuğunda hata olsa orda belirtirdi. Ayrıca kodlarda iki kere css refaransı geçiyor bilgin olsun. Css dosyasına bakmadım eğer değerler ikisinde de varsa sanırım sayfadakini alıyordur. Bence css dosyasını kontrol et iki kere kullanılan değerler olabilir.

error

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikxan dedi ki:
Niye laf olsun diye yazayım ? Bakarsan yazdıklarıma. Kimse pek kolay kolay css ile uğraşmaz. Altına yazılacak yorumlar genellikle çözümle alakası olmayacakta ondan böyle söyledim. Üstelik umarsamasam niye dreamweaver i önereyeyim. Siteye baktım üstelik IE nin durum çubuğunda hata olsa orda belirtirdi. Ayrıca kodlarda iki kere css refaransı geçiyor bilgin olsun. Css dosyasına bakmadım eğer değerler ikisinde de varsa sanırım sayfadakini alıyordur. Bence css dosyasını kontrol et iki kere kullanılan değerler olabilir.

sağol kardeş. kusura bakma. sabahtan beri uğraşıyorum. gözlerim patladı. birde onu kontrol edeyim. teşekkürler

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Konu başı büyük harfle

Not:Düzeltilmiş ;)