Putty.rnd Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
c'de kendi kullanıcı klasörümde böyle bi dosya metin belgesine benzer bi dosya çıkmış bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
.RND Uzantılı dosya Nedir ? .RND File extension.

Dosya Tam Adı::
Random - rasgele sayı üreteci

Dosya Açıklaması:
RND: Random kelimesinin kısaltılmış halidir. Rasgele sayı/kelime anlamına gelir.

PuTTY ve VMWare gibi programlar C: sürücüsü içersinde bu uzantı ile bir dosya üretebilir. Bu dosya program tarafından özel güvenlik numarası üretmekte kullanılır. bu dosyanın genelde adı yoktur. sadece ".RND" şeklinde bulunur.

veya PGP software isimli firmanın ürettiği şifreleme dosyaları olabilir. genelde "randseed.rnd" adı ile kaydedilen dosya

Netten bunu buldum.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
PuTTY, alanında en tanınmış SSH, Telnet ve Rlogin programıdır. Açık kaynak kodlu ve ücretsizdir. PuTTY, genellikle Linux, Unix tarzı işletim sistemlerine SSH protokolü üzerinden bağlantı yapmak için kullandığımız başarılı ve kolay bir programdır.
buymuş :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
putty benim bildiğim kadarıyla uzaktan kontrol programı sanırım kayıt tutuyor en azından benim aklıma gelen bu :)

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
bilgi için teşekkürler:) yukarıdaki programları araştırdım. ama bunlara benzer yazılımlar kulanmıyorum nerden ortaya çıktı acaba

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
keşke silmeden önce dosyayı notepad ile açsaydın :) belki biri bilgisayarının açığını kullanarak bu program vasıtasıyla bağlanmış olabilir :)

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
keşke silmeden önce dosyayı notepad ile açsaydın :) belki biri bilgisayarının açığını kullanarak bu program vasıtasıyla bağlanmış olabilir :)

geri dönüşüm kutusundaydı. açtım bu çıktı.

齣⚱㬩񬘃䮄쿔ꮕ捬㫋㧒졎歴蝙℞浨쐖齝玖㉕렺㩬鍴㯻㛝溼玔裛Ⰵ環莂𐎝᫩鮜颞淝筞仳直磙ꈑ堨븀ᘥ僓ﮐ㫯䱍琘肮炮犠狆얤弔࿛𚚄齓ᝳ冢ꛁ逘텱ꇟﵚ포갼婳⻘蕥켳늵藊圠웕宷砼㫛널夌帡ᶗ眹霷ᬱ纗騩ĺ퐪䚘巈㥡爱𴢻꺂╊ₗ偧ഹⵀ昽緰권𐎪䞤ࠇ⢞뺚藃߄ᤀ밋㨩ỻ턐仃⤸㡧䳣ک⦭槽ᐇ濵𐃾厈⦴ҕ䪨졊啤㜊ັ甛欠â晋췈᧔따맧䆯粞挷쐲꧃벁䲓ࣹҠ墳汦⋵菳Ⱒ编𐊏뒒鸟쁹㈕􋜽묎쀭鍢僮᧭熕嵅ꋱ𐈑薶𐇕⏶㸿夘뽛ꕧロ姍ٳ뭶㏹濶⨹ퟪᚒ啽봛쬖퓈퍁뛵뀉ﵕ磄ꂧ謐獈顪ꪈ臁۝舚甧嬉榛⥀䠼뛗竡齗帞깍䴣瓸ᝁ᎕殇쏇랴皨鶭瓎薏쓍픯卋⳧杚囬沑㜬뭓栫﫩ⅎ㳙ਠ㣫𐇝ᰘҊ஍喳贺긥㊺馀긂᥄觴憨㘵쏾ɡ秛힪趛侮縰⭽䨷䪛䦶怛畅𐏎嵍秂堯敦

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
geri dönüşüm kutusundaydı. açtım bu çıktı.

齣⚱㬩񬘃䮄쿔ꮕ捬㫋㧒졎歴蝙℞浨쐖齝玖㉕렺㩬鍴㯻㛝溼玔裛Ⰵ環莂𐎝᫩鮜颞淝筞仳直磙ꈑ堨븀ᘥ僓ﮐ㫯䱍琘肮炮犠狆얤弔࿛𚚄齓ᝳ冢ꛁ逘텱ꇟﵚ포갼婳⻘蕥켳늵藊圠웕宷砼㫛널夌帡ᶗ眹霷ᬱ纗騩ĺ퐪䚘巈㥡爱𴢻꺂╊ₗ偧ഹⵀ昽緰권𐎪䞤ࠇ⢞뺚藃߄ᤀ밋㨩ỻ턐仃⤸㡧䳣ک⦭槽ᐇ濵𐃾厈⦴ҕ䪨졊啤㜊ັ甛欠â晋췈᧔따맧䆯粞挷쐲꧃벁䲓ࣹҠ墳汦⋵菳Ⱒ编𐊏뒒鸟쁹㈕􋜽묎쀭鍢僮᧭熕嵅ꋱ𐈑薶𐇕⏶㸿夘뽛ꕧロ姍ٳ뭶㏹濶⨹ퟪᚒ啽봛쬖퓈퍁뛵뀉ﵕ磄ꂧ謐獈顪ꪈ臁۝舚甧嬉榛⥀䠼뛗竡齗帞깍䴣瓸ᝁ᎕殇쏇랴皨鶭瓎薏쓍픯卋⳧杚囬沑㜬뭓栫﫩ⅎ㳙ਠ㣫𐇝ᰘҊ஍喳贺긥㊺馀긂᥄觴憨㘵쏾ɡ秛힪趛侮縰⭽䨷䪛䦶怛畅𐏎嵍秂堯敦

Google Translate:

℞ Lan 쐖 Chi Jiu ㉕ 렺 㩬 Duan 㯻 㛝 ıslak-Chuan Yi Ⰵ bir lunapark ꈑ baraj 븀 ᘥ Tui ک 㫯 䱍  Min  ile ekonomi 𐎝 ᫩ 鮜 Niefeicepi 直 düzey ait ring ⚱ 㬩 񬘃 䮄 쿔 ꮕ Fu 㫋 㧒 졎 Li yarasalar Angbaoxizhong  얤 ࿛  𚚄  Chen ᝳ höyüğün ꛁ Si 텱 ꇟ حمي 포갼 sakin ⻘  Ya 켳늵 Bian  Ya 웕 Pan Beton 㫛 널 Lingping ᶗ Zhen Yang ᬱ Zuitui   L 퐪 䚘 Ju 㥡 aşk  𴢻 asılı 꺂 ╊ ₗ Zha ഹ ⵀ berrak Xu 권 𐎪 䞤 ࠇ  ߄  ᤀ 밋 㨩 ỻ 턐 Ding ⤸ 㡧 䳣 ک ⦭ yuvası ᐇ Bin 𐃾 bir ⦴ ҕ 䪨 졊 bira 㜊 ັ Tian az â Jin 췈 ᧔ 따맧 䆯 zemin pirinç  O 뺚 ⢞ Bang 쐲 ꧃  벁 䲓 ࣹ Ҡ mezar  Zhi ⋵ Jin Ⱒ Kodu 𐊏 뒒 kuşlar 쁹 ㈕ 􋜽 묎쀭 Fu Tong ᧭ Gonghan ꋱ 𐈑 Mai 𐇕 ⏶ 㸿 Wan 뽛 ꕧ ロ Shan ٳ 뭶 ㏹ parke ⨹ ퟪ ᚒ bir 봛쬖  퓈퍁뛵뀉 تمج Tang ꂧ Mi Yi Hui ꪈ Shank ۝ Tianshenxizhen ⥀ 䠼 뛗 Bai  齗 Mo 깍 䴣  Baiwa  ᝁ  ᎕ Savaşı 쏇  랴 Xingfanglayi 쓍픯 Shi ⳧ Ge geri Niu 㜬 뭓 Jian 﫩 ⅎ 㳙 ਠ 㣫𐇝 ᰘ Ҋ ஍ heyecan O ㊺   diğer 긂᥄ Origin aptalca 㘵 쏾 ɡ Pi  힪 Yin hakaret Xi ⭽  䨷 䪛 䦶 DA Chang 𐏎 Wurenyaodun 긥

:D:D:D

ersin

Asistan
Reaksiyon puanı
33
PuTTY , kurulum gerektirmeyen , Linux sistemlere, SSH protokolü ile Windows üzerinden bağlanmayı sağlayan küçük bir program.
Kullandığım zamanlardan hatırladığım kadarı ile , çalışma esnasında herhangi bir dosya üretmiyor.

Bilgisayarınıza kötü bir yazılım bulaşmış olabilir. Bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırarak virüs taraması yapmanızı öneririm.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
PuTTY , kurulum gerektirmeyen , Linux sistemlere, SSH protokolü ile Windows üzerinden bağlanmayı sağlayan küçük bir program.
Kullandığım zamanlardan hatırladığım kadarı ile , çalışma esnasında herhangi bir dosya üretmiyor.

Bilgisayarınıza kötü bir yazılım bulaşmış olabilir. Bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırarak virüs taraması yapmanızı öneririm.

teşekkürler:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaa bana böyle birşey bulaştı siliyorum yeniden geliyo siliyom yeniden geliyo bu nedir arkadaş ???:cursing:

illoarmad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Not defteri yerine hex editörle açmak daha uygun. HxD yi öneririm.