En iyi antivirüs programı???

Bu konuyu okuyanlar

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
eset nod32 -4 kullanıyorum. başlangıçta artık kendini açmıyor. denetim masasından başlangıç programlarına baktım ordan da kaybolmuş. bulup elle çalıştırıyorum. acaba yenidenmi yükselesem???:helpsmilie:
elinizde nod32 son sürümü olan link mevcut mu? internettekiler çok karmaşık. en iyisi hangisi anlaşılmıyor. yada önerebileceğiniz başka yazılım ne olabilir.?
Acil ihtiyacım var. yardımlarınız için teşekkürler...........:unsure:

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Avira kullanıyorum bir sorun yok memnunum öneririm.googledan avra aramasıyla bulabilirisin zaten karmaşık bir sitesi de yok.Kolay gelsin..

sahipemrah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Trend Micro İnternet Security 2010 kullan farkı göreceksin.

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
herkese teşekkürler. neden nod32 bilgisayar açışında kendi ni otomatik açmıyor olabilir.???

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
eset nod32 -4 kullanıyorum. başlangıçta artık kendini açmıyor. denetim masasından başlangıç programlarına baktım ordan da kaybolmuş. bulup elle çalıştırıyorum. acaba yenidenmi yükselesem???:helpsmilie:
elinizde nod32 son sürümü olan link mevcut mu? :unsure:

DİKKAT: ESET Smart Security ya da ESET NOD32 Antivirus'ü yüklemeden önce var olan antivirüs programınızı bilgisayarınızdan kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

32-bit Windows Vista/XP/2000 sürümleri için lütfen aşağıdaki bağlantıları tıklayın:

ESET NOD32 32-bit ..................................................Sürüm...................Boyut
ESET NOD32 4.2 Antivirüs (Win XP/2000/Vista)..........4.2.42...................41 MB..........İndir
ESET Smart Security 4.2 (Win XP/2000/Vista)............4.2.40...................42 MB..........İndir

ESET NOD32 Antivirus ve Smart Security 64-bit sürümlerini indirmek için burayı tıklayın.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Avira ile threatfire kullan. Avira imza tabanlı ile tanınan virüsleri bulurken threatfire ise algılama şeklinde çalışıyor ve henüz tanınmayan virüsleri yakalayabiliyor, ikisi birbirleriyle uyumlu çalışıyor. Nod32 problemine gelince usb den bulaşan bir virüs kapmışsındır. Nod32 bu konuda yetersiz kalıyor, bende yaşamıştım. Combofix ile sistemi temizle, ondan sonra başka birşey kurmanı öneririm.
İkiside bedava yazılımlardır. (Ticari amaçlı kullanılmadığı sürece)

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
her zaman için kaspersky :) çağın ilacı :) ya da bilgisayarın
pis.png

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Microsoft Security Essential işletim sisteminin orjinalliğini de kontrol ediyor mu?İnternette öyle 1-2 yazı var da...Sonra bilgisayarı kitler falan...

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Microsoft Security Essential işletim sisteminin orjinalliğini de kontrol ediyor mu?İnternette öyle 1-2 yazı var da...Sonra bilgisayarı kitler falan...

Evet Dogruluk Uygulamasından Geçiyor Geçemezsede Sorun Olmuyor Sadece Programı Kurmuyor Kilitleme Falan Olmaz Yani

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avira bir coğunu kullanıp test ettim en kararlı avirayı görüyorum sistemide kasmadan

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Kaspersky 2009 sürümünün sistemi bayağı kastığına şahit olmuştum onu kapatmadan oyun oynamıyordum.Kaspersky firması 2010da bunu bayağı düzeltti hiç sorun yok kasma ile ilgili ön yargısı olanlar için o kasma eskide kaldı bilgisayarı harıl harıl kastıran kis 2009 aynı bilgisayarda kis 2010 ise hiç kasmadı tek fark kis 2010 yeni sürüm kaspersky 2011 çıkmış o daha da az kasıyormuş diyorlar bilmiyorum denemedim ama 2010 sürümü pcmde kasmadığına göre 2011de farketmem bile çalışacağını kısaca güvenlik konusunda kaspersky ama sistemi zorluyor diyorlardı şimdi kaspersky sistemi de zorlamıyor güvenlik konusunda da zaafı yok çok iyi bir antivirüs yani her zaman tavsiye ederim.

MaRZoCHi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kasper 2011 kurdum dün süper öncekilere göre daha stabil çalışıyor.Özellikleride gayet güzel örnek : ebeveyn denetimi :D
Kota sorununuz yoksa zayen güncellemeler pek büyük boyutta değil tavsiye ederim.
Son formattan önce antivirüs kullanmıyordum :D Hiçbir sorun yaşamadım

k4y4

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Eğer ücretsiz program arıyorsanız;
Avira Antivir
Microsoft Security Essentials
Ücretli olarak;
Norton 360
Kaspersky

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Eğer ücretsiz program arıyorsanız;
Avira Antivir
Microsoft Security Essentials
Ücretli olarak;
Norton 360
Kaspersky

microsoft'un ücretsiz olduğunu nereden çıkardın :D sadece lisanslı ya da cracklı kullanıcılar kullanabiliyor :mrgreen:

DarkDance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Microsoft security essentials
ötesi yalan