Turkcell'den Her Yöne 5000 SMS

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
İşte bunu seviyorum :) diye bir slagon vardı. Herkesin kafasında bi en pahalı Turkcell diye kalmış ama biraz araştırmayla bunun öyle olmadığı anlaşılıyor. Şuandaki en uygun öğrenci tarifesi Turkcell'in gençTarifesi.

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
İşte bunu seviyorum :) diye bir slagon vardı. Herkesin kafasında bi en pahalı Turkcell diye kalmış ama biraz araştırmayla bunun öyle olmadığı anlaşılıyor. Şuandaki en uygun öğrenci tarifesi Turkcell'in gençTarifesi.

En Kazık Turkcell Esnaf Tarifesi Yaptılar Aylık Dediler 29 Tl Ama 35 Geliyormuş 50 tl Vergi Kesiyorlarmış bunu Sölemiyorlar Her Yöne Dakikası 30 Kuruşa Konuşturuyor Vodafon Turkcel 65 Kuruş Konuşturuyor Bi Msjlarda iyi Turkcel Başka bi güzeliği varsa söleyin bi zahmet herkes vocafona geciyor-.

ÇamurAbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok efendi öle söylemiyorlar falan demekle olmaz bu, satan adamın dandikliğidir o, herşey açık açık yazıyor! teni tahsis edilen hatlardan vergi alındığını bilmeyen? he olur kampanya denk getirirsin o ayrı..
turkcellliyim, hesap edersek yaklaşık olarak da her yöne dakikası 3 kuruşa konuşuyorum? ne olacak şimdi? yorum yaparken tarafsız olamazsınız eyvallahta el insaf yahu..
bir kuruşta fazldan alınmıyor?
karalamak bu kadar kolay olmamalı.. yahu şartlarında yazanlardan başka birşey yaptıkları mı varda bu şekilde davranıyorsunuz.

hem o dakikası 65 kuruş olan hangi tarifesi, bakındım da göremedim..büyük ihtimalle başka bir artısı vardır..

bu arada tarifem kamu 1200 35 lira SABİT!
e bende bu tarifeyi denk getirdim..

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
En Kazık Turkcell Esnaf Tarifesi Yaptılar Aylık Dediler 29 Tl Ama 35 Geliyormuş 50 tl Vergi Kesiyorlarmış bunu Sölemiyorlar Her Yöne Dakikası 30 Kuruşa Konuşturuyor Vodafon Turkcel 65 Kuruş Konuşturuyor Bi Msjlarda iyi Turkcel Başka bi güzeliği varsa söleyin bi zahmet herkes vocafona geciyor-.

aynen katılıyorum sana reis bende türkcellden vodafone taşıdım numaramı ve gayette memnunum türkcell halt etmiş

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
yok efendi öle söylemiyorlar falan demekle olmaz bu, satan adamın dandikliğidir o, herşey açık açık yazıyor! teni tahsis edilen hatlardan vergi alındığını bilmeyen? he olur kampanya denk getirirsin o ayrı..
turkcellliyim, hesap edersek yaklaşık olarak da her yöne dakikası 3 kuruşa konuşuyorum? ne olacak şimdi? yorum yaparken tarafsız olamazsınız eyvallahta el insaf yahu..
bir kuruşta fazldan alınmıyor?
karalamak bu kadar kolay olmamalı.. yahu şartlarında yazanlardan başka birşey yaptıkları mı varda bu şekilde davranıyorsunuz.

hem o dakikası 65 kuruş olan hangi tarifesi, bakındım da göremedim..büyük ihtimalle başka bir artısı vardır..

bu arada tarifem kamu 1200 35 lira SABİT!
e bende bu tarifeyi denk getirdim..

1 29 Liralık Tarifeye Soktuk adamı adam hiç Konuşmadığı Halde bakın hiç Konuşmadığı Halde 89 Lira Fatura geldi Sccaner Yapa bılırım faturayı.

2 Adamı 49 Liralık Tarifeye Koyduk adama 300 Tl Fatura Geldi ?

3 Adamın Sabit 29 tl Olduğu Halde Gene 89 Lira Fatura Geldi Gidip SorduğU Zamanda msj atmıssın dediler ve internete girmissiniz dediler 75 yaşında adam msj ın asını bılmez.

Daha sayayım istersenız Ben Kendim bu İşin İçindeyim Lütfen bana Turkcellden Bahsetmeyin Çaktırmadan Yaptıkları Zamlardan Neden Bahsetmiyorsunuz en Basiti?

Şunuda Söyleyeyim Gözümle Gördüğüm bu Günde En az 10 15 Kişi Sadece 1 Şubeden Turkcelden Vodafona Geciyor.

Ve Bu Olaylardan Dolayı Turkcell i Mahkemeye Verilcektir Mahkeme Kararlarını Burda Paylaşırım.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Turkcelliyim ama turkcell den nefret etmeye başladım.Ne internet tarifesi ucuz ne de sms paketi ucuz vodafone a göre

ÇamurAbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben işin dışındamıyım ki..
yahu hadi adamlar diyelim ki dediğiniz gibi, e ozaman bunlar müşterileni de fişlemişler.. kimin ne yapıp yapmayacağını da iyi bildikleri için bize hiç yamuk yapmamışlar :)
yahu şartlarda yazmayan birşekilde ücret mi tahsil ettiler? tüketici hakları hakem heyeti ne güne duruyo? gerçi işin içindesiniz kesin bilirsiniz..

75 yaş madem kötü, ne işi var internete girebileceği telefon onun elinde diyesim geldii.. ki öle demeyin bu ülkede o yaşlarda başbakan olma hayali kuran siyasi liderlere sahip..

o faturaları buraya değil tüketici haklarına var madem haklısınız paranızı söke söke alırsınız.. benim gibi o vodafone dediğiniz operatörden tahsil ettirdiğim gibi..

ki bunlar tamamiyle konu dışına kayıyor yok hak yemiş yok çok para kesmiş.

benim dediklerimin çarpıtılmasını istemiyorum..

baktım gördüm en fazla her yöne dakikası 40 kuruş var..
biliyorum hatta kullanıyorum, 35 lira 1200 dakika dakikası 3 kuruştan az bir kuruş fazla gelmedi..
referansı olduğum diğer kişiler abi aman sen çıkma biz senin faturanı da öderiz muhabbeti yapıyor, demekki memnunlar demek ki fazla para ödemiyorlar, demekki kullanmayı biliyorlar..
limitimi aşarsam 24 kr dakikada gene 30 dan az..

diğerleirinde en fazla günde 100 sms atabileceğin şekilde 3000 var, turkcell de habere göre 5000 varmış.. mseajlaşmak işime gelmiyor bilmem takip etmem..

çaktırmadan yapılan zammı.. ben öyle birşey görmedim.. faturam gıdım oynamıyor..

işin içindeyseniz bilirsiniz ki bi tuşla internetten dünyayı indirebiliyorsunz..bunun için master diploması gerekmiyor, tek tuş..