Firefox yeni sekme açma problemi!!!yardım lütfen....

Bu konuyu okuyanlar

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar mozilla da bazı sitelerde (mesela maçkolik) mouse un orta tuşuyla yeni sekmede açmaya çalıştığımda boş bir sayfa açılıyor. fakat sol tuş ile tıkladığımda yeni pencerede sayfayı açıyor. bu yüzden mozillayı çok kullanmak istememe rağmen kullanmıyorum. yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler.[URL=http://img229.imageshack.us/i/91080229.jpg/] Uploaded with ImageShack.us[/URL]

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Araçlar--->seçenekler--->Sekmeler buradan düzeltilmiyor mu?

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne yazık ki olmuyor.

---------- saat 18:15 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:12 eklenmişti ----------

Java Deployment Toolkit die bir şeyi çalışmayı bozuo die etkisizleştimişti..onunla alakası olabilirmi?? gerçi ondan öncede aynı sorun vardı....açılan sayfada javascript:popComparison(320133) yazıo ??? :S

---------- saat 18:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:15 eklenmişti ----------

yok mu yardımcı olacak :unsure:

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Olmaz. Bu Opera 'da da Chrome 'de de böyle olur. Çünkü tıklattığın alan doğrudan link değil, javascript kodu vasıtasıyla açılan link.

Sayfayı tasarlayan kişi doğrudan link koymak yerine javascript kodu ile bazı işlemler yaptırarak açtırmış. Bu sebepten kaynaklanıyor. Firefox 'ta bir hata yok yani :)

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ama chrome da açılıyor,,,

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Chrome bu yönde teknoloji geliştirmiş olabilir. mackolik.com 'da Chrome 'de işe yarıyor ama Opera ve Firefox 'ta yaramıyor.

Ayrıca Chrome da tam uyum sağlamış değil. Biraz önce zamunda.net 'den deneme amaçlı +18 içerik linkini yeni sekmede açmayı denedim, açmadı.

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya çok garip değilmi ama sol tuş ile açıo ama orta tuş ile açmıo, eskiden açıyordu anlayamadım bi türlü,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
seçeneklere gir orda sekmelere tıkla yeni pencere yerine yeni sekme aç diye bi yazı var onu kapat