PSP Oyunları Hakkında...

Bu konuyu okuyanlar

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar bikaç sorum olcaktı.

İnternetten psp ye oyun yüklenebiliyomu?
Uygun fiyatlı oyunları nerde bulabilirim?
Oyun takas edebilecegim birileri varmı?

bu üçünü istiyorum ;D

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
psp ye oyun web de çok ama forumdan adresi veremem :(

megaman

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İnternetten PSP' ne oyun indirebilirsin ancak yasal değildir. Birde PSP' nin bu oyunları açabilmesi için modifiye olması lazım... :*

Uygun fiyatlı oyunlar büyük teknoloji mağazalarında bulmazsın pek. Ama satılmayan oyunları ucuza varecekleridr bir süre sonra. Doğubank diyeceğim ancak İstanbul' u çok bilmiyorum ben. Birde oraya gider misin onu hiç bilmiyorum.

Takas içinse yine Doğubank. Olmadı ben senle takas ederim :)

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bu konunun uzmanı nasıl gelmedi buraya :) en kısa zamanda TuningMert kardeşim bunu cevaplandıracaktır.

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
evet yeterli cvp alamadım :(

söleyin bakalım netten nası indirip oynicam :*

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Ben sölim.. Önce Torrent Nedir ? Onu öğrenmen lazım.. Sonra bir kaç torrent sitesi bulup (bana ulaşırsan sana adres verebilirim) oradan istediğin bir oyun varsa arayıp indireceksein... Daha sonra ise ki PSP kullanmadım Google da aratıp nasıl yüklendiğini öğrenip yükliyeceksin.. :) :)

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
psp nin versiyonuyla oynama yapmalısın bu biraz sakıncali yanlış yaparsan brick olur makinen kullanamazsın gerci düzeltiliyor ama birçok forum var oyunları indirebilecegin ama az buz boyutta degil bayagı ugrasırsın bend e15 dvd oyun var hepsini oynayamadım bile :D ben daha cok yolda film izliyorum :D bence takım halinde oyun satan yerler var al oradan cekecegin zahmete degmez cuzi fiyata alabilrsin forumlarda bütün cevapları bulabilirsin.. kolay gelsin

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
www.pspturkey.net
bütün sorularının cevabını ve oyunları bu sitede bulabilirsin. dark alex' in sitesini gezmende fayda var. kırılmamış bir psp kullanıyorsan tek başına kırmaya kalkışma sonra gerçekten kırılmış bir psp' in olur mavi ekranına bakıp bakıp iç çekersin: )

bir kere kırdırdıktan sonra istediğin gibi kurcalayabilirsin. Bizzat denedim alet bana mısın demedi.

ayrıca sitede bulamadığın oyunu mininova.org dan bulabilirsin.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
1-Oyunlarda Torrent'i tercih etmemelisin nw.brick virüsünü psp ne yüklersen (norton tarafından high level bir virüs) bırak pandorayı modchip bile kurtaramaz

2-İnternetten indirdiğin oyunlarını oynamak için PSP'ni custom firware ile kilidini açmalısın

3-Cihazı kendin kırmak istersen eğer en ufak şeyi yanlış yaptığın zaman brick etmiş olursun

4-En ucuz oyunları mekanınde Mediamarkt varsa oradan temin edebilirsin.

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sadece 4. maddeyi anladım :(

yaa ben bayanım ölee sizin gibi teknik selerden anlama brick ne :( firware kilidi ne :( Neyi kırcam :(
pandora nee onu en son selena da duymustum %(
ne alakaaa yaaa %(

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
1-Brick (tuğla) psp ni çalışamaz hale getirmektir.Ekran simsiyah olur hiçbişi gözükmez fakat power ışığı yanar.Memory stick ışğıda her 2 sn de bir yanıp söner

2-Pandora,Dark_alex'in universal unbrickerıdır.PSP ni o kara halinden kurtarır

3-Firmware'i kırmak psp nin yazılımını homebrew uygulamalara açık hale getirmektir

4-Orijinal Sony firmware'ini kırıcaksın.Firmware,yazılım (işletim sistemi) demektir.

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
peki bunu yapcak birileri varmı???

ben versem o yapsa:^)

parası nesse veririz be abii :(

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
TuningMert dedi ki:
Ben yaparım sorun deil.öyle yapılıyor zaten.
saol be abii...
Allah ne muradın varsa versin abiiii...

abii abiii Allah sevdigine kavustursun abii ;D