Çin malı iphone hakkında.

Bu konuyu okuyanlar

bortu2

Asistan
Reaksiyon puanı
7
merhaba gençler ve kendini genç hissedenler...

birinden çin malı iphone almayı dusunuyorum gerçekten cok guzel telefon herşeyi çalışıyor gibi geldi 1 kere baktım adam 300 e almıs bana 100 tlye veririm diyor(ben ona hep format filan atmaya gidiyorum aramız iyi yani)

ilk sorum:Çin malı iphoneların ileride kapanma durumları varmı telefonun bloke olması filan yani ?

ikincisi:ben biraz daha deneyip tabi alıcam alırsam da her tarafını kontrol ederim buna appstoredan program yukleyebilirmiyim :D

üçüncü alayımmı ? ben begendim teli yani hızlıda baya görüşlerinizi alayım?

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
İlk sorun hakkında bilgim yok.

Appstore kullanamazsın.

Ben olsam almam bu cihazı :) Arkadaşım kullanıyor ama bin pişman. Yavaş bir cihaz. Menü geçişleri bile insanı kıvrandırıyor.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Valla çakma iphone 'a AppStore 'den uygulama yükleyemezsin.

Ben olsam almam. Elinde kalma ihtimali çok fazla :)

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
elinize bir gerçek iphone alın ondan sonra kararınızı siz verin

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
şunlara bıde iphone demeyın ya...sadece hava amacıyla alıyor bunları bazıları ve onlar bıle pişman oluyor..

Iphone ıle sekıl harıcı hıc ama hıcbır benzerlıgı yok..

bortu2

Asistan
Reaksiyon puanı
7
şunlara bıde iphone demeyın ya...sadece hava amacıyla alıyor bunları bazıları ve onlar bıle pişman oluyor..

Iphone ıle sekıl harıcı hıc ama hıcbır benzerlıgı yok..

100 tlye elimde kalsa ne olacakki ? ben zaten baya bi deneyecegim bakalım nasıl diye iyi olmassa nokia 5800 classic alırım ama onada para yetmez :D

appstore kullanmasada olur zaten beleşe bişey koymuolar pek oraya :D

ayrıca gordugum telefonda baya bi hızlıydı ben alırsam teli zaten sırf wifisini kullanacagım
gerisinde biraz efek olsun yeterli bana ayrıca gorunumu hosuma gitti biraz buyuk ama olsun..:scared:

ayrıca 1500 tl veripte gerçek iphone .ikseler almam sanki altın kaplama veriyolar buda arıyo buda efekli buda aynı buyuk takoz gibi oda :D sırf arkasında ısırılmış elma resmi olacak diye okadar para verilirmi ya Allah'ını seversen :D

yorumlarınız için teşekkürler saolun..

ciak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sinekvaleye katılıyorum. hi-phone falan demek lazım çin malına.. onun yerine 2.el iphone almak daha mantıklı. artık 2.eli sertifikalı ve garantili alabileceğin yerler var. benimcep'te bulabilirsin mesela.