Ekranda Cizgi

Bu konuyu okuyanlar

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.Sorunum başlıkta belirttiğim gibi .Ekranımda bir cizgi var koyu biraz.Bu oyun oynarken veya film seyrederken belli olmuyor ama ekranda cok hos durmuyor.Neden olduğu konusunda bir bilgim yok.Yaklasık 1 aydır böyle ilk basladığında bozuk florasan gibi düzelip düzelip bozuluyordu.Sonradan böyle kaldı.Ekran görüntüsünden bakabilirsiniz.Sizce sorun nedir?

Teşekkürler =)

fotoraf0012zf.jpg

---------- saat 10:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:26 eklenmişti ----------

Not : Print screen aldığımda böyle birşey cıkmıyor

musabbu

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Sorun ekrandan kaynaklanıyor.
Bi açılıp bakılması gerek.

bortu2

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Sorun monitorde tupluyse duzelene kadar vur yok lcd ise hafif hafif vur duzelir :Dama bak bi dene olabilir bizim nettekilerde bole yapıyodu bi koyuyodum duzeliyodu :D

Sword.q

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
o bölgedeki arka adınlatmanın kablo uçları temas etmiyor yada inverter kaldırmıyordur. sen garantisi varsa garantiye gönder. yoksa bilen biri açsın büyük ihtimal bi yerlerde bi gevşeklik vardır sorun çabuk çözülür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var kardeş bu 2 ekran kartım 1 ciside aynısı olmuştu serveise gönderdim ekran kartını değiştiler bu sefer aynı sorun yine oldu ne yapcam bilmiyorum ama ekran kartı kastıgı ve cok ısındığı için oluyor galiba ne yapcağmızı bilen biri varsa lütfen yorum atsın cok kötü bi durum bıktım artık res atmaktan.