Nokia güvenlik kodu

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Nokia 5130 cep telefonum güvenlik kodunu kabul etmiyor. daha önce hiç değiştirmemiştim. standart 12345 olması lazım ancak kabul etmiyor. internette araştırdım. master güvenlik kodu diye bi olay varmış. onu da denedim olmadı. yardımcı olablir misiniz?

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Menu-->Settings-->phone settings-->Security-->Default try 1234 or the last 4 digits of your phone number-->Reset code

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Menu-->Settings-->phone settings-->Security-->Default try 1234 or the last 4 digits of your phone number-->Reset code

1234 ü kabul etmedi. phone number derken imei numaram mı yoksa telefon numaram mı? reset kodunu nasıl öğrenebilirim?

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bu iş yeni nesil Nokialarda biraz zor. Servisler bu konuda yardımcı olacaktır.

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
1234 ü kabul etmedi. phone number derken imei numaram mı yoksa telefon numaram mı? reset kodunu nasıl öğrenebilirim?
Aynı teli kullanmıyoruz o yüzden pek yardımcı olamayacağım çözümü böyle verilmiş doğrumu değilmi bilmiyorum ama anladığım kadarıyla imei numaranın son 4 hanesini girin diye yazıyor.. birde öyle dene umarım açılır kolay gelsin

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Aynı teli kullanmıyoruz o yüzden pek yardımcı olamayacağım çözümü böyle verilmiş doğrumu değilmi bilmiyorum ama anladığım kadarıyla imei numaranın son 4 hanesini girin diye yazıyor.. birde öyle dene umarım açılır kolay gelsin

denedim tutmadı. neyse teşekkürler yine de artık servise götüreceğim.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Benim eski nesilden bir nokia'm var o da kabul etmiyor :)
önerisi olan ?
telefon : 3120 :)

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
baya uzunmuş. sağol link için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool:telefona güvenlik kodu koymak istiyorum güvenlik kodunu bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm beyler benim tel.. nokia c6-01 guvenk\lik kodu bilmiyorum yardim edin lufan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bendede böyle bi sorun oldu ama format attıktan sonra düzeldi format kodu şuan aklımda değil ama internetten bakabilirsin ...