İzle-Öğren: Rapid Uploader Kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
En sağlam dosya paylaşım sitesine dosya göndermek zorunuza mı gidiyor? Engelleri kaldırıyoruz. Web sayfasına girmeden kolayca upload yapın, paylaşın.

Rapidshare.com, dünyanın en büyük dosya paylaşım platformu. Sunucularının sabit diskini yan yana koysanız buradan köye yol olurdu herhalde. Son derece hızlı bir altyapısı olan bu siteye dosya gönderip internet kullanıcıları ile paylaşırken tarayıcınızla uğraşmak yerine, kullanımı çok kolay olan ve faydalı seçenekler sunan Rapid Uploader kullanmaya ne dersiniz? Aynı anda birden fazla dosya gönderin, yükleme işlemine daha sonra kaldığınız yerden devam edin, yükleme hızınızı ayarlayın, yükleme bitince uyarı sesi dinleyin ve daha fazlası, bu eğitim videosunda. Yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp izlemek.

Yazılımın ekran görüntüsü için tıklayın.

İzleyin, öğrenin!

:: Rapid Uploader nasıl kullanılır? İzleyin, öğrenin.

Eğitim videosunu indirin!

:: Eğitim videosunu bilgisayarınıza indirin. (1,42 MB - Rapidshare)

:: Rapid Uploader kullanmak, insanlığa faydalı mıdır? Bu başlıkta tartışın.

Hazırlayan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
rapid beni deli ediyor desem yeridir. bi dosya indireceksin bin dereden su getiriyor arkadaş.. yok 2 dakka bekle yok sen zaten bir dosya indiriyorsun, yok daha az önce indirdin 90dakka bekle :) iş böyle olunca parada vermek istemeyince ben rapid kullanımı taraftarı biri degilim.

ben indirmekten bu kadar hoşnutsuzken, dosya upload edip baskalarınında sinirlenmesini istemem :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
rapid için en uygun çözüm ücretli hesap edinmek.

birkaç arkadaş ortaklaşa alabilirsiniz.

şahsen ben öyle yapıorum.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
rapidte aradıgım seyleri baska yerlerde buldugumdan böyle bir hesap alma işini hiç düşünmedim..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
benim de aksine, üyesi olduğum paylaşım sitelerinde genelde rapid linkleri veriyorlar.

bir filmin inmesi 8 dakikamı alıyor.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
emubaltaci dedi ki:
rapidte aradıgım seyleri baska yerlerde buldugumdan böyle bir hesap alma işini hiç düşünmedim..

Dosyaları bulmak mesele değilde, Dosyayı İndirmek Mesele :) Rapid Gibi İnternet Çıkışları TT den fazla olan bir site varsa bizde nasiplenelim :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
modemimi sonuna kadar kullanan tek internet sitesi: Rapidshare.com :D

Bu arada, "fimleri nasıl upload ediyor herifler?", "bu azim nereden geliyor?" sorusunun cevabı bu yazılımmış :D

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
internet hızınada baglı tabi bu, peki ben şöyle bir soru sormak istiyorum sana
bildigin gibi filmleri parcalar bölüp yüklüyolar rapide. paralı üyeliktede tek tek linklerle ugrasıyormusun yoksa tek seferde iniyormu?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
tek seferde indirebiliyorsun.

aslında emu aklıma geldi bunun foto-dersini hazırlayayım diye :D

ne dersin hazırlayayım mı?

izleyince kopacaksın :D

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ben hazırlym diecem ama ne bende sendeki hız var nede üyelik
hazırla sen ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
sen de hazırlarsın merak etme. düşecem senin üstüne ben :D

berkin düşsün diycem ama o zaman kötü olur senin için :D

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
aman diyim o düşmesin :) berkin biliyorum kilo verdin ama yinede fazla gelirsin bana :)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
rapidle ilgili maden o kadar konu açıldı bunuda söyliyim, her seye bi çözüm buldularda bu rapide bi çözüm bulamadılar daha

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
:: Rapid Uploader kullanmak, insanlığa faydalı mıdır?
-- Evet :D takvim yüklemek de sadece bize mahsus heralde ;D İyi upload iyi download tek adreste Rapidshare :*

Gerçi dünyanın her tarafından küfür yiyorlar emunun bahsettiği bekletme olayları için; paralı üyelik süper 3-4 kişi bir hesabı kullanabiliyorsunuz çok rahat
Eğer Collectors hesabıyla dosya yükler (1mbdan büyük) hatta dosyalar yükler, bunlar evvel zaman içinde toplam 10000 kere indirilirse 1 aylık ücretsiz hesap kazanıyorsunuz ki ben baya aldım böyle :)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Jojoba dedi ki:
:: Rapid Uploader kullanmak, insanlığa faydalı mıdır?
-- Evet :D takvim yüklemek de sadece bize mahsus heralde ;D İyi upload iyi download tek adreste Rapidshare :*

Gerçi dünyanın her tarafından küfür yiyorlar emunun bahsettiği bekletme olayları için; paralı üyelik süper 3-4 kişi bir hesabı kullanabiliyorsunuz çok rahat
Eğer Collectors hesabıyla dosya yükler (1mbdan büyük) hatta dosyalar yükler, bunlar evvel zaman içinde toplam 10000 kere indirilirse 1 aylık ücretsiz hesap kazanıyorsunuz ki ben baya aldım böyle :)
sen şu olayı açsana ben yüklerim boş zamanlarımda nasıl demiştin baştan başlayalım

hersey toz buluttu ordan yani :)