Vınn nasıl kapatılır?

Bu konuyu okuyanlar

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaslar 1 ay kadar oldu su vınnı hıc beğenmıyorum o gun sınırle almıstım 39 tl dıye 49mus 12 tl modem ucretı damga vergısı fılan cıktı ılk ay 80-90 liraya ne yapsamda kapatsam kota bıldıgınız gıbı degıl anında doluyor.Diyom hizmet sözleşmesine uymuyor 8mbit internet hızı vermıyor o musterı hızmetlerıde alanınzda calısma yapılıyor tespit ettik istasyon kurucaklarmıs sozlesmede bu madde belirtiliymis başıma bela nasıl kapatıcam akıl verın lutfen :(

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
kapatmak karlı olmayacaktır senin için, kota hemen doluyorsa bir problem vardır, benim vodafone 5gb var, çok şükür işimi görüyor. :)

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
bende aldım 24 ay taahütlü lanet ediyorum aldığıma bin pişmaın 39 tl diye aldım her ay 45 tl para ödüyorum daha hiç 39 ödemedim bende kapatmak istiyorum ama sözleşmede kapatsam dahi 24 ayın parasını ödemem gerektiğine dair bir ibare var ulen kullanmadiğim şeyin parasını neden ödeyim hani bi ceza uygularsın sözleşmeye uymadım diye ama tamamını ödemekte neyin nesi niye kapatayım ozaman Türkcell kullanıcıları salak yerine koymaya bayılıyor Türkiyenin en vahşi şirketidir Türkcell bütün hatlarımı artık yavaş yavaş vodafone geçiriyorum Türkcell le olan işimi bitiriyorum