Hotmail gelen mail sorunu

Bu konuyu okuyanlar

qUAreSma18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana facebooktan gelen mailler önemsiz kutusuna düşüyor. Ama ben normal gelen kutusuna gelmesini istiyorum.Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

maslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Postalara gereksiz değil kutucuğuna tıklayarak gelen postaya yönlendirebilirsin.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Maili açtığın zaman sarı renkte uyarı yerlerinde Güvenli Olarak İşaretle Seçeneği vardır ona tıkla.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Facebook tan gelen mailler ne işe yararda...

famep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar facebooktaki yazışmalarım filan mail olarak normal gelirken şimdi gereksiz kutucuğuna düşüyor bunun altında facebookta şifremi birine kaptırşmış olma ihtimali varmıdır? Şüphelendiğim bir konu var ama tam bilgi sahibi olmadığım için varyasyonlar üretiyorum...eskiden gelen kutusuna gelen facebook mailleri artık gereksiz, spam olarak düşüyor! Bu tehlike arz eder mi ...
Yardımlarınız için şimdide teşekkürler...

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Hazır konu açılmışken yeni konu açmadan bende bir soru sorayım. (Kendimi cemaatin arasına sonradan gelerek safları daha da sıklaştıran kişi gibi hissettim :)

hotmailde açılış sayfası gelen kutusu nasıl yapılıyor, karşıma hep ağdaki kişiler çıkıyor.

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Hazır konu açılmışken yeni konu açmadan bende bir soru sorayım. (Kendimi cemaatin arasına sonradan gelerek safları daha da sıklaştıran kişi gibi hissettim :)

hotmailde açılış sayfası gelen kutusu nasıl yapılıyor, karşıma hep ağdaki kişiler çıkıyor.

sağ üstte seçenekler>diğer seçenekler e tıkla
açılan sayfada "Postanızı Özelleştirin" başlığı altındaki "Bugün sayfası ayarları" linkine tıkla. Açılan sayfada "Bugünü geç direk gelen kutusuna git" gibi bi seçenek var onu seç kaydet. kolay gelsin :)

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
sağ üstte seçenekler>diğer seçenekler e tıkla
açılan sayfada "Postanızı Özelleştirin" başlığı altındaki "Bugün sayfası ayarları" linkine tıkla. Açılan sayfada "Bugünü geç direk gelen kutusuna git" gibi bi seçenek var onu seç kaydet. kolay gelsin :)

Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebook'a gelen mesajların mail adresime düşmesini istiyorum. Bunun için ne yapabilirim ? :(

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
facebook'a gelen mesajların mail adresime düşmesini istiyorum. Bunun için ne yapabilirim ? :(

Facebook içinde ayarlar --> bildirim ayarları --> mail

bölümünden hangi durumlarda sana mail geleceğini ayarlayabilirsin.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Harfi harfine hatirlamayiyorum ama Facebook'ta ayarlar kisminda bildirimler adinda bir baslik olmasi lazim. Orda hangi bildirimlerin e-mail adresine gelip gelmeyecegini secebiliyorsun. Muhakkak sana gelen mesajlar maile de gitsin mi gibi bir secenek vardir. Onu isaretlemen yeterli.

---

Arkadas benden once cevaplamis.