Günün Bedava Yazılımı - Folder Marker Pro

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Klasörleri, kaybetmemek ve yığınların arasında aradığınızda bulmak için, renklendirmek ve işaretlemek ister misiniz? Bunun için gereken yazılım, bugün ücretsiz.

Her işletim sisteminde olmayan bir özellik olarak, klasörlerin renklerini ve görünümlerini kolayca değiştirmek birçok ofis bilgisayar kullanıcısının işine yarayacak bir özellik olsa gerek. Açıkçası, Mac kullanıcılarının aşina olduğu bu özellik günümüzde, genellikle Mac'lerle çalışan sayfa tasarımcılarının işlerini oldukça kolaylaştırıyor. Şimdi bu özelliği Windows'unuza ekleyebilirsiniz. Folder Marker Pro yazılımı, bugüne özel olarak ücretsiz.

:: Folder Marker Pro yazılımını bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Kurulum Adımları

Yukarıdaki dosyayı indirin ve içindekileri çıkartın. Setup.exe'yi çalıştırın.

Yazılımın Künyesi

Yayıncı: Arcticline Software
İşletim sistemi: Windows XP/2000/Me/98
Boyut: ~1,5 MB
Yarınki fiyatı: ~30 dolar

SDN - http://shiftdelete.net

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tam tahmin ettiğim gibi. Program klasörler içindeki desktop.ini dosyasını kullanıyor. Xp kullanıcıları zaten bunu klasör özelliklerinden değiştirebilir, Internettende ücretsiz ikonlar indirdi mi süperrr olur. Üstelik programın ikonları yetersiz ve sanki bana 98 kullanıyormuşum havası veriyor.

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bugün kurarsan hata verir o sitede sadece lisans 1 günlüğüne ücretsiz gün gün takip etmen gerek

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bilgisayarı çok yavaşlatıyo bunlar :*

Son mesajlar