Vodafone'dan Facebook'a Girmek Ücretsiz

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Vodafone Türkiye, Amerika, İngiltere ve Endonezya'dan sonra en çok kullanıcısının bulunduğu Türkiye'de, Facebook'un yeni bir mobil versiyonunu abonelerinin kullanımına ücretsiz olarak açtı.

Vodafone, yeni Facebook Zero hizmetiyle müşterilerine "0" liraya sosyal ağda sörf imkanı tanıyor. Facebook Mobile'ın (m.facebook.com'un) tüm görsel içerikten arındırılmış versiyonu olan Facebook Zero, bugünden itibaren ücretsiz olarak Vodafone abonelerinin hizmetinde. Vodafone Türkiye, zero.facebook.com adresinden girilebilen sosyal ağ sitesinde kullanılan veri ücretlendirmiyor (Facebook Yarım Milyara Yaklaşıyor).

facebook1274352193.jpg
Vodafone Türkiye Facebook'un yeni Zero hizmetini abonelerine ücretsiz olarak sunuyor.

Bu hizmetten yararlanmak için belirli bir kampanya veya tarifeye üye olmak gerekmiyor. Türkiye'de 20 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan Facebook'a hiçbir ücret ödemeden girmek isteyen tüm Vodafone aboneleri, cihazlarının tarayıcılarından adres satırına m.facebook.com yerine 0.facebook.com, O.facebook.com, o.facebook.com, zero.facebook.com, login.facebook.com veya static.ak.fbcdn.net yazarak "ücretsiz" sosyalleşebiliyor.
Dünyada 400 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Facebook'a erişimi Türk aboneleri için yukarıdaki adresler üzerinden ücretsiz olarak kullanıma açan Vodafone, Facebook'a her geçen gün daha fazla kişinin mobil cihazından ulaşmasını dikkate alarak Türkiye'de ilgili adrese erişimi, servisin adında olduğu gibi "0" lira olarak açıkladı (Çocuklar İçin Özel Sosyal Ağ).
:: Günün kaç saatini Facebook'ta geçiriyorsunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Günde toplam 30dk. veya 1saat arası facebooku aktif olarak kullanıyorum (genelde yeni bir sekmede acık durur fakat ilgilenmem)

grotesque

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea ile turkcell de face i bedava veriyor ama nedense vodafon yazılmış sadece

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
denedim beğenmedim çünkü görselsiz facebook gözleri görmeyen birinin bastonla dışarda gezmesi gibi birşey

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying::crying:yha ben telefondan bedava intarnete girmek istiyorum nsl ypabilirim:blink::mad::(

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yaw kim hortlatti bunu bende bişey sandım