Vatan Bilgisayar'dan Dev İndirim!

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Vatan Bilgisayar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı %19'luk dev indirimle kutluyor!

Vatan Bilgisayar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı indirim coşkusuyla karşılıyor. Vatan Bilgisayar, kampanyası çerçevesinde 19 Mayıs'ta cep telefonundan notebook'a, fotoğraf makinesinden yazıcıya, on binlerce ürünü, nakit ya da 5 taksitli olarak World'e özel %19 indirim fırsatıyla sunuyor.
Kampanya tüm Vatan Bilgisayar Hiperstore ve Vatan Notebook mağazaları ile Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi ve Vatanbilgisayar.com üzerinde de geçerli (HP'den Kartuş İndirimi).

vatan1274198905.JPG
Vatan Bilgisayar,19 Mayıs'ı %19'luk indirim ve 5 taksit fırsatıyla karşılıyor.

Vatan Bilgisayar Hiperstore'ları ve Vatan Notebook mağazalarında görev yapan ve teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek onları en uygun ürüne yönlendiriyor.
Böylece doğru teknolojiyi seçmek ve bütçeye en uygun alışverişi yapabilmek mümkün oluyor. Vatan Bilgisayar müşterileri düzenlenen özel kampanyalarla yıl boyunca monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri birçok ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabiliyor (Vatan, 10. Notebook Mağazasını Açıyor).
:: En çok hangi teknoloji mağazasını tercih ediyorsunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kampanya ne kadar zaman sürecek acaba bir bilğiniz varmı. Faydalanmak gerek:)