Başbakan Tayyip Erdogan Karikatürleri

Bu konuyu okuyanlar

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
6crpylx.jpg

62qiyo2.jpg

4ve6kg5.gif

521a8ol.jpg

67zg37l.jpg

4v3662r.jpg

53h4xvp.jpg

5xj9e6f.jpg

630jmkz.jpg

4kc3jg4.jpg

544h4x5.png

4zkv3b7.jpg

4u294c0.jpg

5xhpfuo.jpg

52nzl6w.jpg

4p0l94z.jpg

6cztvd3.gif

5ylvz9k.jpg

4qf4k1g.jpg

4v3odc8.gif

5yknc05.gif

4raa5o3.gif

6cg0dvk.gif

61nt4pu.gif

632ruc6.gif

4mip0g8.gif

52z2fld.jpg

68bkvhx.jpg

4uo80na.jpg

539395x.gif

4zunqs0.gif

627mnog.jpg

4pt9klz.jpg

6crsrup.jpg

6f779xs.jpg

68k9tn8.jpg

6h5xkt2.jpg

5390cqa.jpg

4p52m4p.jpg

5yd1u14.jpg

4q6cexh.jpg

63kk4ft.jpg
[/img]

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Mizahı severim. Güzel bir paylaşım olmuş :)

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bende severım sonuna kadarda desteklıyorum

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayır ben beğenmedim bir ülkenin başbakanına bu kadar da olmaz yani. İnsan başbakanına saygılı olmak zorunda diye düşünüyorum yabancılar yapsa hadi neyse ama yerliler yaparsa bence kötü bişey ikilik çıkar diye düşünüyorum. Bu mizah değildir...

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
mozasur dedi ki:
Hayır ben beğenmedim bir ülkenin başbakanına bu kadar da olmaz yani. İnsan başbakanına saygılı olmak zorunda diye düşünüyorum yabancılar yapsa hadi neyse ama yerliler yaparsa bence kötü bişey ikilik çıkar diye düşünüyorum. Bu mizah değildir...
eğer bu ülkenin başbakanı Tayyeap ise bal gibide karikatürü çizilir eleştirisi yapılır.

çok güzel karikatürler paylaşımın için sağol (ağlanacak halimize gülüyoruz)

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
çizim anlamında bahadır baruter'den güzel çizen görmdim...
ehehe güseler...

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ya ben göremedim cep telefonundan bağlandığım için.

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
WaterBoy dedi ki:
mozasur dedi ki:
eğer bu ülkenin başbakanı Tayyeap ise bal gibide karikatürü çizilir eleştirisi yapılır.

Bu ülkenn başbakanı Deniz Baykal olsaydı(Allah(c.c) korusun);o zaman yaygara koparmaz mıydın?Reçetene biraz empati yazıyorum.

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar konu karükatür ve illaki bi emek var bu konuyu gönderen arkadaşımada teşekkür ederim gönderdiği için ama herkesde farketmişdir üyeler arasında küçükte olsa tartışmalar ve zıtlaşmalar olmuş ister Tayyip veya başka biri olsun bu durum biraz dalga geçmeye kaymış hem yorumlar hemde konu olarak komikresim bölümünde siyaset tartışmaları içerisine girmeyelim lütfen.

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
lb.bingol dedi ki:
WaterBoy dedi ki:
mozasur dedi ki:

Bu ülkenn başbakanı Deniz Baykal olsaydı(Allah(c.c) korusun);o zaman yaygara koparmaz mıydın?Reçetene biraz empati yazıyorum.

Bu konuda haklısın eğer Baykal başbakan olsaydı onun bu şekilde karikatörleri çizilseydi hoşuma giderdi sana bu konuda katılıyorum ama kim olursa olsun ben bu şekilde yapılmasına karşıyım yani baykala bile yapılsa yanlış evet benim hesabıma gelebilir ama yinede yanlış, yanlış her zaman yanlıştır benim hoşuma gitmesi yanlışı doğru yapmaz yada herkesin doğru bir şeyi yanlış görmesi o doğruyu yanlış yapmaz.

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bir başbakana yapılan bu hareketi beğenmedim.O koltukrta kim oturursa otursun ona yakışmaz böyle çizimler.
ama mizah açısından baktığımızda da erdoğanı kurtarmak olan kapak güzel olmuş.

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hepsi çok güzeldi çok güldüm.... Neticede mizah ama tüm bunlar yaşananlardan yola çıkılarak çizilmiş resimler tabi düşündürüyor...!

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Uyanmak yok, uyumaya devam. Allah sonumuzu hayır etsin. Bu ülkenin başına ne Tayyip ne Baykal ne de başka biri gelirse gelsin hayırlı işler yapmayacaktır, yapamayacaktır.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Zaten Kitlesi Kendisi ile Aynı Siyasi Görüşe sahip insanlara dergiyi daha fazla satabilmek için Adına Mizah Denilen bu Saygısızlık Hazımsızlık Ne yazık ki Rağbet Görüyor alkışlanıyor... Pess! Ama Doğru Ülke rahat ya Birşeyler yapılmaya Çalışılıyor ya bu Batıyor O %19.4 Lük kısıma Batsın bakalım. Elbet Anlıyacaklar Onlarda birgün...